Akşamları Ek İş Yapmak İstiyorum


Akşamları Evde Ek İş 2019

Günde on saat çalışmak ve bu çalışma saatinin karşılığını alamamak insanların maddi anlamda üzücü sonuçlar elde etmesine neden olmaktadır. Kazandığınız paranın bir kısmını köşeye atamamak hatta giderlerinizin hepsini karşılayamamak yaşam içerisinde ciddi psikolojik problemlere yol açar. Bu problemin çözümü olarak akşamları evde ek iş yapabilirsiniz. İşten döndüğünüz akşam saatlerinde size beş ila altı saat zaman kalmaktadır. Kalan bu zaman içerisinde televizyon izleyerek hantallaşmak yerine sizi yormayan işler yaparak kafanızı dağıtabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

İkinci El Platformlarında Yer Edinmek

İkinci el platformu olarak adlandırılan letgo, sahibinden gibi mecraları takip ederek ek gelir elde edilmesi kolaydır. Acil para ihtiyacı olan kişiler bu mecralardan ucuz fiyatlara ürün satış ilanı koymaktadır. Elinizde kullanmadığınız işe yarayan ürünleri bu mecralardan satabilir veya satışa çıkarılan ürünleri alarak fazla fiyata satabilirsiniz.

Özel Hediyelik ÜretimiSermaye olmadan yapılabilecek iş fikirlerinden biri olan özel hediyelik eşya üreterek para kazanılabilir. Son zamanlarda hızlı bir biçimde büyüyen sektörler arasında yer alan hediyelik eşya yaparak rahat geçinmenizi sağlayacak paralar kazanabilirsiniz. Sadece 200 ila 300 lira gibi bir tutarla işe başlayabilirsiniz. Malzemeleri aldıktan sonra işin yapılışını youtube gibi alanlardan öğrenerek ürünlerinizin yapımını tamamlayabilir ve satış siteleri üzerinden satışa sunabilirsiniz.

Tamir Yapmak

Bozulan eşyaları tamir etme yeteneğiniz varsa bu yetenek sayesinde para kazanabilirsiniz. Çevrenize yaptığınız bu işi duyurabilir ve eşya tamiri için iş alabilirsiniz. İnsanların bozulan eşyalarını tamir etme karşılığında para kazanmanız maddi anlamda kazanç elde etmenize yardımcı olacaktır


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu