Ankara Evde Ek İş İlanları


Ankara İli merkez ve çevre ilçelerinde ikamet ediyorsunuz ve evden çalışarak aile bütçenize katkıda mı bulunmak istiyorsunuz? Yüzlerce ev hanımı yeteneklerini fırsata dönüştürmeyi başardı. Büyük bir keyif alarak yapabileceğiniz işler internet sayesinde birkaç tıkla karşınıza geliyor. Ankara evde ek iş İlanları aramasını hiç vakit kaybetmeden yapın ve çok sayıda istediğiniz kriterlerde faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçin. Fazla sayıda iş gücüne ihtiyaç duyan firmalar en kısa sürede size dönüş sağlayacak ve bir an önce ek gelir elde etmeye başlayacaksınız.

Evde Nikâh Şekeri Yapımı

İçindekiler

Siz de evinizin rahat ortamından çalışarak, ulaşım bedeli ödemek zorunda kalmadan, kahvaltı ve öğle yemeği masrafınızı kenara ayırarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Nikâh şekeri yapımı tam gün veya Part Time çalışarak yapabileceğiniz, hanımların çok tercih ettiği ve arkadaş ya da komşularıyla bir araya gelerek yaptığı çok zevkli bir iştir. Söz konusu işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz durumunda nikâh şekeri yapımında kaç kişi olacağınızı belirterek, uygun sayıda iş alabilir ve rahatlıkla aylık 800 ile 1200 lira arasında ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Ek İş veren firmaların ilanları arasında sabun paketleme işi hem kolay hem de pratik olarak yapılabilen işler arasındadır. Ne kadar çok sabun paketlerseniz kazancınız o nispette artış gösterecektir. Firmaların size gönderdiği miktarda sabunu paketleyerek istenilen sürede teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Evde Tesbih Yapımı

Ev hanımları kadar erkeklerin de yapabileceği keyifli bir diğer ek iş seçeneği ise tesbih yapımı Ankara Evde Ek İş İlanları ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz ek kazanç sağlamanız mümkün olacaktır. Yaptığınız tesbih adedinin sayısına göre gelirinizi istediğiniz kadar yükseltme şansınız bulunmaktadır. Devamlı bir işe giremiyorum ya da ikinci bir iş yaparak yan gelir elde etmek istiyorum diyorsanız; mutfak masrafınız veya fatura ödemeleriniz, kredi ya da eşya taksitleriniz son bulsun istiyorsanız, hemen internet üzerinden veya telefonla Evde Ek İş veren firmalarla iletişime geçin ve yapabileceğiniz iş evinize gelsin.


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu