Ankara Evde Ek İş İlanları


Ankara İli merkez ve çevre ilçelerinde ikamet ediyorsunuz ve evden çalışarak aile bütçenize katkıda mı bulunmak istiyorsunuz? Yüzlerce ev hanımı yeteneklerini fırsata dönüştürmeyi başardı. Büyük bir keyif alarak yapabileceğiniz işler internet sayesinde birkaç tıkla karşınıza geliyor. Ankara evde ek iş İlanları aramasını hiç vakit kaybetmeden yapın ve çok sayıda istediğiniz kriterlerde faaliyet gösteren firmalarla iletişime geçin. Fazla sayıda iş gücüne ihtiyaç duyan firmalar en kısa sürede size dönüş sağlayacak ve bir an önce ek gelir elde etmeye başlayacaksınız.

Evde Nikâh Şekeri Yapımı

İçindekiler

Siz de evinizin rahat ortamından çalışarak, ulaşım bedeli ödemek zorunda kalmadan, kahvaltı ve öğle yemeği masrafınızı kenara ayırarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Nikâh şekeri yapımı tam gün veya Part Time çalışarak yapabileceğiniz, hanımların çok tercih ettiği ve arkadaş ya da komşularıyla bir araya gelerek yaptığı çok zevkli bir iştir. Söz konusu işi veren firmalar ile iletişime geçmeniz durumunda nikâh şekeri yapımında kaç kişi olacağınızı belirterek, uygun sayıda iş alabilir ve rahatlıkla aylık 800 ile 1200 lira arasında ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Ek İş veren firmaların ilanları arasında sabun paketleme işi hem kolay hem de pratik olarak yapılabilen işler arasındadır. Ne kadar çok sabun paketlerseniz kazancınız o nispette artış gösterecektir. Firmaların size gönderdiği miktarda sabunu paketleyerek istenilen sürede teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Evde Tesbih Yapımı

Ev hanımları kadar erkeklerin de yapabileceği keyifli bir diğer ek iş seçeneği ise tesbih yapımı Ankara Evde Ek İş İlanları ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz ek kazanç sağlamanız mümkün olacaktır. Yaptığınız tesbih adedinin sayısına göre gelirinizi istediğiniz kadar yükseltme şansınız bulunmaktadır. Devamlı bir işe giremiyorum ya da ikinci bir iş yaparak yan gelir elde etmek istiyorum diyorsanız; mutfak masrafınız veya fatura ödemeleriniz, kredi ya da eşya taksitleriniz son bulsun istiyorsanız, hemen internet üzerinden veya telefonla Evde Ek İş veren firmalarla iletişime geçin ve yapabileceğiniz iş evinize gelsin.


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Ekin Kurtoglu
  1 sene önce

  Yas 24
  Emek, Cankaya/Ankara

  10
 • Nurhan biricik
  1 sene önce

  Ankara daha öncede yaptım bu tarz işler

  7
 • Fadime baycan
  1 sene önce

  Ankara

  10
 • Songül
  1 sene önce

  Ben Ankara mamak ta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  10
 • Yasemin
  1 sene önce

  ANKARA,Abidinpaşada oturuyorum.Paketleme işi,yaprak sarma işi vb.yapabilirim.

  9
 • Satı
  1 sene önce

  Ankarada yaşıyorum ek iş istiyorum elim yatkındır ne iş olsa yaparım.tek de çalışabilirim grup olarakda çalışabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

  9
 • hasret Keceli
  1 sene önce

  Ankara sincan

  11
 • Bayram kilicman
  1 sene önce

  Ankara abidinpasa

  11
 • Gamze Dogan
  1 sene önce

  Ankara /Gölbaşı 2 kişi bu işi yapmak istiyoruz sürekli olarak düzenli çalışcagımıza inanabilirsiniz çünkü bizim ihtiyacımız var

  11
 • Damla kaplan
  1 sene önce

  Ankara evde paketleme isi yapmak istiyorum

  10
 • Gökçek
  1 sene önce

  Ankara

  10