Antalya Evde Ek İş 2019


Evde Patik İşi

Kişinin iş yoğunluğuna göre ne kadar çalışacağına bağlı olarak yapacağı iştir. Çalışılan zaman dilimi ve müşteri yoğunluğu kazanılacak olan paranın tutarını belirler.

Evde Anahtarlık Yapmak

Antalya bölgesindeki ek iş imkânlarından biri de anahtarlık yapımıdır. Evden anahtarlık yaparak para kazanılabilir.

Evde Sarma İşi

Sarma sarmak ev hanımlarının yapabileceği kolay iş türlerinden biridir. Yemek yapma yeteneği üst düzey olan kişiler evde sarma sararak para kazanılabilir. Yapılan sarmalar yemek firmaları ile anlaşma yapılarak satılabilmektedir. Bunun yanında instagram takipçi sayısı fazla olan kişiler de sosyal medyanın gücünden yararlanarak bu alanı satış yeri olarak kullanabilir.

Evde Taş Boyama

Soğuk kış günlerinde dışarı çıkmadan sıcak bir ortamda çalışmak için bulunmaz iş fırsatlarından biri evde taş boyama işidir. İnternetten bu işi yapan firmalara başvuru yaparak işin ilk adımını tamamlayabilirsiniz.

Evde Örgü İşi

Evde örgü örerek para kazanmak en rahat iş türü olarak karşımıza çıkar. Antalya’da ek gelir elde etmek isteyenler evde örgü örmeyi tercih edebilir.

Evde Balon Paketleme

Evde balon paketleyerek para kazanma işi için başvuru formu doldurmak gerekir. Başvuru formu doldurulduktan sonra ilgili firma kişiyi arayacaktır.

Evde Cetvel Seti Hazırlama İşi

Kıt kanaat geçinen ve geçimi için ek gelire ihtiyacı olan insanların yapacağı işlerden biri evde cetvel seti paketlemektir.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu