Arabaya Reklam Almak İsteyenlere

Arabanızı reklamla kaplayın

Arabanızla düzenli olarak seyahat ediyorsanız bunu bir fırsata çevirmeye ne dersiniz? Arabınızı hareketli bir reklam panosuna çevirerek bundan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Arabınızı bir şirketin reklamıyla kaplatarak ayda 300 ila 700 TL kazanabilirsiniz ancak bunun için bazı şartları yerine getirmeniz gerekli. Özellikle kalabalık yerlerde veya büyük şehirlerde araba kullanıyor ve her ay belirli bir kilometre yapıyorsanız arabanıza reklam almak, sizin için harika bir ek gelir kaynağı olabilir.

Arabanıza reklam alarak para kazanma konusunda istekliyseniz yazımızı okumaya devam edin.

Arabaya reklam nasıl alınır?

Kayıt

Arabaya reklam almanın ilk adımı bulunduğunuz bölgedeki reklam şirketlerine kayıt olmaktır. Online olarak da bir sürü şirket bulabilirsiniz ancak giydirmeyi yapacak ve sözleşme sonunda giydirmeyi sökecek şirketin yakınlarınızda olması gerekir. Şirketler reklam kampanyalarına göre farklı şeyler beklese de karar sürecinin en önemli aşaması sürüş alışkanlıklarınızdır. Kayıt esnasında arabanızın fotoğrafını ve sizinle ilgili ilave bilgiler isteyebilirler.

Arabanızla ilgili gereklilikler

Birçok durumda, reklam almak için belirli bir türde arabanızın olmasına gerek yoktur ancak bazı şirketler verecekleri mesajın önemine bağlı olarak sadece belirli türdeki arabaları kabul edebilirler. Arabaların temiz olması ve boyanın iyi olması gerekir. Hasarın olmaması ve çalışma sisteminin iyi olması gerekir. Giydirme temiz arabanın üstüne uygulanır. Yani hem arabanın hem de reklamın iyi görünmesi için arabanızı sürekli olarak temiz tutmalısınız. Giydirme genellikle arabaya zarar vermez ancak arabanız eskiyse veya boyasında sıkıntı varsa giydirme yapılmadan önce bu konuyla ilgili bilgi vermelisiniz. Bazı durumlarda, giydirme çıkartıldığında hasar oluşabilir.

Arabanızı reklamla kaplayın

Sözleşme

Reklamını alacağınız şirketle yaptığınız sözleşmeyi dikkatli bir biçimde okuyun. Reklam şirketinin her ay kaç kilometre yapmanız, nerelerde gezmeniz, hangi koşullarda arabanızı bakıma sokmanız ve arabanızı nereye park etmeniz gerektiğine ilişkin kuralları olabilir. Arabalara reklam veren şirketlerin birçoğu nerelere gittiğinizi ve kaç kilometre yaptığınızı kaydetmek için arabaya küresel konum belirleme sistemi veya diğer sistemlerden kurmak ister. Her ay ödeme almadan önce şirket temsilcisi GPS verilerini kontrol eder.

Sürücüler

Reklam veren şirketler genellikle ürünlerinin güvenli şekilde kullanılan arabalarda kullanılmasını ister. Ehliyet sahibi olmak ve sürüş kaydının temiz olması en önemli gerekliliklerdendir. Ayrıca reklam veren şirket arabanızın sigorta kapsamının da olmasını isteyebilir.

Arabaya reklam almak için

Dilerseniz sizi reklam vermek isteyen şirketler ile bu yazımız sayesinde buluşturabiliriz. Arabanızın modeli, nerelerde ve kaç km yol katettiğinizle ilgili bilgileri yazımıza yorum olarak bırakabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç sahibi şirketler bizim yönlendirmemiz sayesinde size ulaşabileceklerdir. Yorumunuzu yaparken size ulaşabilecekleri bir mail adresi ve telefon bırakmayı da unutmayın.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.Ek İş Başvuru Formu
 • Nurten
  3 sene önce

  Bursa

  24
 • Hızlı Para Kazanma Yolları | Evde Ek İş İlanları – Evde Para Kazanma Evde Ek İş , Evde Ek İş İlanları
  3 sene önce

  […] Ancak demografik özellikleriniz ve bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak firma sizi seçmeyebilir veya seçilmek için uzun süre beklemeniz de gerekebilir. Bir sponsor sizi seçerse sorumluluk ve çaba da nispeten daha düşük olacaktır. Anlaşmaya uymak için her ay belli bir kilometre yapmanız gerekir. Reklamlar çıktıktan sonra arabanız zarar görmez. Arabanıza reklam alma konusunda detaylı bilgi almak için tıklayınız.. […]

  23