Ayda Ekstra 1000 TL Kazanmanın 5 Yolu


Her ay ekstra para kazanmanın pek çok farklı yolu vardır, evden de öyle. Evinizden çıkmadan, ayda ekstra 1000 TL ve üzeri gelir elde edebilirsiniz, daha fazlasına da ihtiyacınız olabilir; ancak elde edeceğiniz gelir, harcayacağınız zaman ve çabaya bağlı olarak, değişiklik gösterecektir. Gelin isterseniz, evden çalışarak ayda ekstra 1000 TL kazanabileceğiniz iş olanaklarına birlikte bakalım…

İçindekiler

Blog Sayfası Kurun

Bir blogcu olarak, evden para kazanmanın yollarından bahsettiğim bu listede ilk sırada da ona yer veriyorum. Uzun yıllardır bu işi yapıyorum ve bir blogcu olmak, hayatımı iyi yönde değiştirdi. Bir blog sayfası kurmak, neredeyse tamamen ücretsiz ve oldukça kolay.

Anket Doldurun

Anket doldurarak ayda 1000 TL gelir elde etmeniz biraz zor olabilir, ancak doğru yerlerle bağlantı kurarsanız ve özellikle İngilizceniz varsa, yabancı sayfalardan sizi tatmin edecek gelirler elde edebilirsiniz.

Online Öğretmenlik Yapın

İngilizce biliyorsanız, bu konuda bir adım öndesiniz demektir. İngilizce’yi çevrimiçi platformlarda da öğretebileceğinizi biliyor muydunuz? Saati ortalama 20-50 TL arası kazanarak, ayda 1000 TL ve üzeri bir gelir elde edebilirsiniz.

Bebek Bakın

Özellikle bir üniversite öğrencisiyseniz, bebek bakıcılığı ya da oyun ablalığı size uygun iş seçenekleri olabilir. Evinize yakın bir yerde çalışarak ya da evinizde oyun ablalığı yaparak ayda ekstra 1000 TL gelir elde edebilirsiniz.

Online Muhasebeci Olun

Evden para kazanmanın bir yolu da, freelance muhasebecilik yapmaktır. Bunun için çevrimiçi kurslara da katılabilirsiniz. Böylece, firmaların defterlerini tutarak, evinizden ekstra gelir elde edebilirsiniz. Freelance muhasebeci olmak için daha önce herhangi bir deneyiminiz olması da gerekmiyor!


Yorum yapın