Bilgisayarda Yazı Yazarak Para Kazanma


Blog Yazarak Para Kazanmak 2023

Evden ek iş yapmak isteyen kişiler blog yazarak para kazanma şansına sahiptir. Akla gelen ilk on işten biri olarak karşımıza çıkan blog yazma fikri ek gelir elde etmek isteyenlerin durağı olabilir. Hayatını rahat ve yazarak geçirmek isteyen kişi kullanabileceği bir bilgisayar edinerek işe başlayabilir. Online olarak yazı yazmak için bazı önemli noktaları bilmek gerekir. Yedi yirmi dört pazarlama yapma olanağı sunan internet son yıllarda en önemli global alanlardan biri haline gelmiştir.

Hangi Blog Para Kazandırır?

Blog kârlı olan pazarı hedeflemek amacıyla kullanılabilmektedir. Hedeflenen kârlı pazar için çeşitli fikirler üretilebilmekte ve ürünler ile ilgili görüşler yazılabilmektedir. Yazılacak konular arasında güzellik, kadın, sağlık, moda, tatil, teknoloji, alışveriş ve benzeri birçok başlık vardır. Kişinin aklına gelen herhangi bir konu ile ilgili blog yazılabilir. Blog yazmanın kısıtlayıcı bir yanı yoktur. Birey bir konu hakkında edindiği tecrübeleri blog aracılığıyla okurlarına ulaştırabilir.  Bu durum hem kişiyi iyi hissettirir hem de kişinin para kazanmasını sağlar.

Blog Açma Fiyatı

Maddi anlamda blog açmak ucuzdur. Blog açılabilmesi için 2 tane etkene para ödenmesi gerekir. Bunlardan biri domain name olarak tanımlanan alan adı, diğeri ise web hosting yani barındırma hizmetidir. Çok cüzi bir miktara bloğunuzu açmanız mümkündür. Bazı internet siteleri ücretsiz alan adı ve barındırma hizmeti sağlayabilmektedir. Blog açmak bir sene için 90 ila 150 liraya tekabül eder.


Yorum yapın