Boş Zamanlarda Yapılacak Ek İşler

Ev onarım işleri


İçindekiler

İnşaat becerileri kullanılarak ev yenilenebilir. Ev dekorasyonu yeteneği olanlar evini yenilemek isteyen kişilere para karşılığında hizmet verebilirler.

Evcil Hayvan Bakımı

Ek iş yapmak isteyen ve evcil hayvan seven kişiler hayvan bakımıyla para kazanabilmektedir. Para kazanmanın yanı sıra hayvanlarla güzel vakit geçirebilirsiniz. Hayvanlarının bakımını kendisi yapamayan insanların köpeklerini gezdirebilir, banyosunu yaptırabilir ve tarama işlemlerine yardım edebilirsiniz.

Yemek Pişirme İşi

Parti, iş toplantısı, düğün gibi günlerin yemeklerini yaparak para kazanabilirsiniz. Yemek pişirme becerisi ve zamanı olamayan kişilere bu konuda destek olabilirsiniz.

Pasta İşi

Tatlı konusunda uzman olanlar bu işi kaçırmadan deneyimleyebilir. Aşçılık hünerlerinizin kullanılması gerektiğini düşünüyorsanız pastacılık yapabilirsiniz. Kek, yaş pasta, ev yapımı tatlı, kurabiye ve dondurma gibi birbirinden çeşitli tatlıları yaparak müşterilerinize sunabilirsiniz. Bu iş için eve servis yapılabilir ya da dükkân açılabilir.

Temizlik Hizmeti

Temizlik işlerine olan talep bir hayli fazladır. Bütün gününü iş yerinde geçiren ya da temizlik yapmayan insanların evlerini temizleyerek paranızı kazanmanız mümkün. Ev temizliği yapmayı istemiyorsanız ofis gibi küçük iş yerlerinin temizliğini de yapabilirsiniz. Ayrıca organizasyon becerisi olan kişi işini büyüterek temizlik firması açabilir. Ticari alanların temizlenmesi için ise yeterli ekipman ve personelin alınması önemlidir.

Güzellik Hizmeti

Masaj terapisi, pedikür, vücut bakımı, manikür gibi işler yapılabilir. Bu işi yapmak için kuaför dükkânına gerek yoktur. Reklamınızı iyi bir şekilde yaptığınız sürece evlere masaj, manikür, pedikür gibi işler için gidebilirsiniz. Ne kadar çok müşteri alınırsa eş derecede para kazanılmaktadır.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu