Evde ek iş örgü dantel işi haftalık ödeme

Evde ek iş örgü dantel işi haftalık ödeme

Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2018 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Evde ek iş örgü dantel işi haftalık ödeme

Evlere örgü dantel işi veren firmalar ile gelirinizi katlayabilir ve ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Boş vakitlerinizi evde örgü dantel işi ile değerlendirerek sizde gelirinize, gelir katın. Son zamanlarda oldukça rövanşta olan evde örgü dantel işi tercih edilen evde ek iş alanında gösterilmekte. Ailenizle birlikte evde örgü dantel işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz. Çoğunlukla bayanların tercih ettiği ve rahatlıkla yaptığı ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatı sizi bekliyor. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi laiği ile yapacağınızı düşünüyorsanız şimdi aşağıda bulunan buton üzerinden başvurunuzu yapın, gelir sahibi olun. Güzel gelirler kazanacağınız evde evde örgü dantel işi işinde ayrıntılar ve başvuru aşaması aşağıdadır. Evde ek gelir sağlamak oldukça basit ve hiç bir zorluğu olmuyor. Oturduğunuz yerden rahatça paketleme işleri ve buna yakın benzeri işler yaparak evden para kazanabilirsiniz. Tarafınızdan alınan işin devamlılığı ise, size işi veren firma ile kendi aranızda oluyor. Alınan işleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ederseniz, işin devamlılığı ile epey pi ekstra gelir kaynağınız olur. Evden para kazanmak istiyor iseniz ekstra evde ek iş ilanlarına göz atıp alanınızı seçmeyi de unutmayın.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Miray
  1 sene önce

  İstanbul – Şişli

  8
 • Pakize Akyar
  1 sene önce

  İzmir evde paketleme dantel örgü işi yapabilirim

  11
 • Sena kaya
  1 sene önce

  Balıkesir edremite yasıyorum daha önce paketleme işinde çalıştım 10 arkadaşız şimdide teşekkürler tel. 05354007807

  10
 • Şenğül
  1 sene önce

  kahramanmaraş Afsin dantel isi

  12
 • Saniye
  1 sene önce

  Sakarya Hendek de oturuyorum ve eve iş istiyorum

  10