2019 Evde Ek İş Veren Firma Telefon Numaraları

Bu içeriğimizde hızlı şekilde evde ek iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşmanızı hedefliyoruz. Yeni işler ve firmalar eklendikçe konumuzu güncelleyerek sizlere faydalı olmasını umuyoruz.

Evde çalışmak son dönemde oldukça yaygınlaştı. Şirketler freelance çalışan sayısını arttırıp verim sağlamayı hedeflemeye başladı. Bu da iş yeri için ekstra yol, hazırlanma zamanını aza indirgediği için insanlar tarafından benimsendi. Evde ek iş imkanı iletişim kurma ve verilen görevi zamanında teslim etme koşuluyla yapıldığında özellikle çocuk sahibi kadınların, herhangi bir engelden dolayı dışarı çıkmakta sıkıntı yaşayan insanların problemine çözüm oldu. Çünkü istediği saatte uyanma özgürlüğü bile şehir yaşamı için çok büyük bir lüks haline geldi. Yemek masrafı, iş kıyafeti masrafı da kimi zaman alınan maaşlar için bir kısıtlama demek oluyordu. Bu yüzden evden çalışmak hem zaman hem de maliyet konusunda ciddi bir tasarruf anlamına geldi. İş arkadaşları ile oluşan anlaşmazlıkların da önüne geçilmiş oldu. İnsanlar kendilerine daha fazla zaman ayırmaya başladılar. Üzerinde bir baskı hissetmeden ortaya çıkan işler her zaman daha güzel ve düzenli olduğu için işverenler de bu durumdan memnundur.

Evde Ek İş Veren Firma Numaraları 2019

Evde ek iş yapmak insanlar için cazip bir durum olsa da güvenilir iş bulabileceği firmalara erişmek zor olabilir. İşlerin içeriği konusunda tecrübe sahibi olsanız bile firmaların çalışma politikaları, yasal sorumlulukları ve çalışanlar ile ilişkileri konusunda emin olmanız gerekir. Bu yüzden evde ek iş veren firmaların numaraları arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumsal ilişkilerin güven çerçevesinde sağlanması gerekir. Kazancınızın ve zamanınızın boşa gitmemesi için tüm detayları gözetmelisiniz. Web sitemizde hemen her kategoride iş bulabilirsiniz. Evde paketleme iletişimi ya da evde mum yapma iletişimi gibi konularda trendleri takip edebilirsiniz. Bilgisayar başında yazı yazarak, içerik üreterek para kazanabileceğiniz işler de mevcuttur. Evde ek iş veren firmaların telefon numaraları en güncel şekilde evdeekisilanlar.com içerisinde bulunur. Ekstra gelir sahibi olmak isteyenler, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler için harika bir fırsat olarak görülebilir.

Evde Ek İş Yapanlar İçin Zaman Yönetimi

Belli bir mekâna bağlı olmadan, bir ofiste çalışmadan iş disiplini sağlamak biraz zor olabiliyor. İnsanlar evden çalışmanın rahatlığını yaşarken bazen bu rahatlığın verdiği aksamalarla karşılaşabilirler. İşi ertelemek, zamana yaymak yerine sıkıştırmak kötü sonuçlara sebep olacaktır. Bunun için bazı kurallara uymak gerekiyor. Örneğin mutlaka bir çalışma alanınızın olması gerekiyor. Bunun için büyük bir oda ya da abartılı bir mekana gerek yok. Bir masa belirlemek, bir köşeyi seçmek gerekiyor. Evde ek iş ciddiye alınmazsa kısa zamanda yorulacağınız ve motivasyonunuzu kaybedeceğiniz bir hale dönüşebilir. Bunun için yatakta ya da evin diğer dinlenme, oturma köşelerinde iş yapmamak gerekiyor. Mekan kadar zaman da önemli. Her gün aynı saatlerde çalışmaya başlamak çok önemli. Elbette işin mantığının istediğimiz zaman çalışmak olduğunu düşünebilirsiniz. Ama bir zaman planı içerisinde çalışmak geri kalan zamanda kendinizi rahat hissetmenize ve aksatmamanıza sebep olacaktır. Ara verdiğiniz zamanların çok önemli olduğunu söylemeden geçmemek gerek.

Planlı Olmak

Yapacağınız işi parçalara bölmek ve zamana yaymak çok önemli. Çünkü ara vermeden üst üste çalışmak dikkatinizin dağılmasına sebep olacaktır. Ajanda tutmalı ve günü, haftayı planlamalısınız. Biriktirmemek için zamanın sınırsız olmadığını kabul etmeli ve süreyi verimli kullanmalısınız. Bir etkinliğe ne kadar zaman ayırmanız gerektiğini hesaplayıp işi 50 dakikalık parçalara ve 10 dakikalık molalara bölmeniz ideal olacaktır. Bu süre sizin isteğinize motivasyonunuza ya da işin yetişme süresine göre değişir. Bu yüzden işvereniniz ile görüşerek evde ek iş iletişim gereklerini tamamlamalısınız. Sosyal ağlara harcadığınız zamanı belirlemeli, işi teslim etmeden önce kısaca kontrol etmelisiniz. Eksik yerleri düzeltmeniz ve düzgün bir iş teslim etmeniz bundan sonraki işlerinizde referans sağlayacaktır. Sağlıklı bir iş temposu tutturmak ve bir işi daha hızlı yapabilmek için kendinizi tanımalı ve zaman vermelisiniz. Zaman elimizdeki en önemli kaynaklardan biridir. Çünkü zaman yenilenemez, geri getirilemez. Bu yüzden plan yapmayı hayatın her alanında olduğu gibi evde çalışmaya da adapte etmelisiniz. Sosyal hayatınızı, dinlenmeyi ihmal etmeden de ek iş yapmanız, kendi işinizde çalışmaya devam etmeniz mümkündür.

Evde Ek İş İçin İletişime Geçin

Halihazırda bir işte çalışıyor ama daha çok paraya ihtiyaç duyuyorsanız evde ek iş yapmak sizin için daha tercih edilesi bir unsurdur. Kimi zaman evde paketleme işi iletişim kurularak bulunabilir. Yani zorlu seçmelerden geçmeden ekstra bir yeteneğe ihtiyaç duymadan el işi ile  yapabileceğiniz işler vardır. Evde ek iş veren firmaların numaraları sitemizden elde edilebilir. İletişim kurma rahatlığı böylece sağlanır. Toplantı süreçlerinin uzunluğu, sıkıntıları sizi yorduysa sevdiğiniz, kafa dağıtabileceğiniz işlerle ilgilenmeniz ve bunları gelir kapısı haline getirebilmeniz çok faydalı olacaktır. Her şeyin çok basit olduğunu düşünerek başlamanız ise yanlış olacaktır. Bir sorumluluk aldığınızın bilincinde hareket etmelisiniz. Özgürlük ve rahatlık hissi ile yola çıkmanın güzel ve motive edici etkilerini işinizde sürdürürseniz başarılı bir şekilde ek gelir sağlayacağınız kesindir. Her mekanı ofis olarak kullanmayı öğrenebilir ve bir süre sonra alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Evde Ek İş Yapmanın Avantajları

Evden çalışmak iş hayatının getirdiği baskıyı üzerinizde hissetmemenize sebep olur. Sürekli bir yönetici kontrolünde olmak çok da hoşlandığımız bir durum değildir elbette. Devamlı büyüyen iş listelerinden uzak durmamız böylece sağlanır. Evde ek iş veren firma telefon numaraları listelenmiş şekilde sitemizde bulunuyor. Nerden başlayacağını bilemeyenler için göz atması gereken sekmelerden biri numaralardır. Sadece telefon ya da mail yolu ile haberleştiğiniz işverenlerinizle iletişimin dengesi ve kontrolü sizin elinizdedir. Bu da avantajlar arasında sayılabilir. Evde ek iş imkanı elde etmenin bir güzel yanı ise tatil imkanını kendiniz ayarlayabilmektir. Cumartesi Pazar günlerinizi baskı olmadan rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Rahat ettiğiniz kıyafetle, rahat ettiğiniz köşede çalışmanın rahatlığına böylece kavuşabilirsiniz. Evde ek iş yapmanın bir diğer avantajı da yeni bir yetenek, beceri kazanmak, ya da var olan beceriyi keşfetmektir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir evde ek iş fırsatı yakaladınız ve işi yapmaya başladınız. Bu hususta izlediğiniz yollarda nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Plan yapmanın öneminden bahsettik. Bir diğer önemli olan şey iletişimi güçlü tutmaktır. Eğer bir işi yetiştiremeyecekseniz önceden haber verip ek süre istemelisiniz. Evde ek iş imkanı iletişim gerektiren, işvereninizle bilgi alışverişinde bulunmanız gereken bir süreçtir. Kendi fikrinizi söylemeniz faydalı olabilir, ama istenen iş dışına çıkmanız kötü durumlara yol açacaktır. Evde ek iş iletişim kadar kontrol de gerektirir. Bir şirket içinde çalışmadığınız için gelir gider dengenizi siz kurmak zorundasınız. Maliyet hesabı yapmalı ve olası yanlış anlamaların önüne geçmelisiniz. Böylece kendi sisteminizi oturtabilirsiniz. Evde ek iş ilanları için baktığınızda pek çok farklı alan görebilirsiniz. Ancak daha önce yapmadığınız, bilgi sahibi olmadığınız işler büyüyüp içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Bunları göze almalısınız. Özellikle bir başka işte daha çalışıyorsanız mutlaka dinlenmelisiniz. Kendinize zaman ayırmalı ve işinizi belli zamanlarda başka alanlara taşıyıp değişiklik yaratmalısınız. Böylece keyifli bir şekilde ek iş yapabilirsiniz.Ek İş Başvuru Formu
 • Yüksel duztaban
  3 sene önce

  Gaziantepteyim evde isyapmak istiyorum 1 tane cocugum var

  39
 • Aysun
  3 sene önce

  Aydın/Efeler uzun zamandır işsizim Ve durumum yok evde ek iş yada paketleme ne olursa yapabileceğim iş verirseniz memnun olurum iyi akşamlar

  37
 • Derya Acar
  3 sene önce

  İstanbul

  33
 • Betül
  3 sene önce

  Erzurum ispir

  35
 • Fevziye
  3 sene önce

  Samandag

  35
 • sinem
  3 sene önce

  bursa lise mezunuyum boşum evde ek iş yapmak istiyorum

  37
 • Saniye Saruhan
  3 sene önce

  Aydın
  3 çocuk annesiyim dışarda çalışamıyorum
  Ev de yapilabilecek tüm işlere talibim

  37
 • Nursel kombe
  3 sene önce

  Istanbul/fatih

  36
 • Seher
  3 sene önce

  İzmir bayındır

  36
 • Hanife IŞIK
  3 sene önce

  Salihli manisa..

  35
 • Şükran
  3 sene önce

  Denizli

  37
 • aysel
  3 sene önce

  Bursa osmangazi emek otuyorum ara sevnirim 05316390381 paketleme işi yapmak istiyorum

  34
 • Hulya
  3 sene önce

  Sakarya Karasu çok acil ulaşın ihtiyacım var

  37
 • Medine
  3 sene önce

  Istanbul sultanbeyli

  38
 • Medine
  3 sene önce

  Istanbul sultanbeylide oturuyorum ev hanımıyım 2 çocuğum var evde ek iş yapmak istiyorum

  35
 • Pınar soylu
  3 sene önce

  İstanbul sarıyer

  35
 • Münevver
  3 sene önce

  Kocaeli’nde ikamet ediyorum evde yapılacak her türlü işe talibim.. ekibim var düzenli zamanında teslim edebilirim

  35
 • NİHAN
  3 sene önce

  istanbul Kadıköy

  38
 • Sibel
  3 sene önce

  İstanbul esenkent

  37
 • Derya karabacak
  3 sene önce

  Hasanoğlan elmadağ ankara

  35
 • Nurcan akın
  3 sene önce

  İstanbul /Kadıköy

  37
 • Damla
  3 sene önce

  Bursa Osmangazi ev paketleme işi istiyorum ev hanımıyım

  37
 • Şerife avgın
  3 sene önce

  Kahramanmaras merkez

  38
 • Habibe kerpiçci
  3 sene önce

  İzmir Konak yenişehir

  37
 • Oktay Ertekin
  3 sene önce

  İşine önem veren,ciddi,esnaf emeklisiyim.Eşim ile birlikte evde ek iş yapmak istiyoruz…Yunuseli/Akyıldız- Bursa

  38
 • Efsane
  3 sene önce

  İzmir menderes

  38
 • fatma yurdagul
  3 sene önce

  Diyarbakır.

  ev hanımıyım cocugum yok pratigim bana guveniceginizden Eminim

  38
 • Halit
  3 sene önce

  Sakarya ilinden evde yapabileceğimiz ek iş arıyorum.

  37
 • Gülistan
  3 sene önce

  İzmirde oturuyorum evde ek iş istiyorum

  39
 • Bahtiyar
  3 sene önce

  Sakarya akyazi

  40
 • Mustafa aslan
  3 sene önce

  Istanbul ümraniye ev işi istiyorum elim hızlıdır 0535 690 53 69

  38
 • Büşra
  3 sene önce

  Kütahya merkez de otuyorum 5 aylık bebeğim var var ise çok ihtayacim var yardımıcı olursanız sevinirim

  42
 • Zehra Türkoğlu
  3 sene önce

  Konya Ev hanımıyım eşim 4 aydır işsiz Evde iş yapmak istiyorum.

  36
 • Piray
  3 sene önce

  Hatay Iskenderun Evde ek iş istiyorum

  37
 • Gülüzar
  3 sene önce

  Nevşehir/Derinkuyu

  39
 • Fatma gül
  3 sene önce

  Çorum merkezdeyim evimde paketleme işi yapmak istiyorum

  36
 • KübraDogan
  4 sene önce

  Gaziantep ev hanımıyım 2 çocugum var evde iş yapmak istiyorum

  52
 • Ebru
  4 sene önce

  MALATYA YEŞİLYURT

  59