Evde El Mantısı Yapımı işi Evlere Mantı Yapımı işi Verenler


Merhaba değerli evde ek iş arayan ziyaretçilerimiz. Bu ilanımız evde mantı yapımı işi ile ilgilidir. Evde mantı yapımı işi ile haftalık olarak ekstra güzel gelirler kazanarak gelirinize gelir katabilir ve rahat bir şekilde geçiminizi sağlayabilirsiniz. Evde mantı yapım işi çoğunlukla bayanların tercih ettiği ek işlerden bir tanesidir.

Evde mantı yapımı işi ayrıntılarından bahsedelim, sizinle anlaşan firma duruma göre kaç kilo mantı yapabileceğinizi söylüyorsunuz ve bu firma sizinle anlaşırsa çalışıyorsunuz. Yapacağınız mantıların malzemelerini firma kendisi size teslim ediyor sonrasında sizin işiniz sadece mantı yapmakla kalıyor. Yaptığınız mantıları kilolar halinde paketleme yapıyorsunuz tabi ki bunun için bir kilogram aletinizin olması da gerekli. Mantı yapımı işi ile haftalık 400 TL  gibi rakamlar kazanmanız mümkündür. Mantı paketleme işi o kadar çok yorucu olmamakla beraber tercih edilen ek iş meslek grupları arasında gösterilmektedir. Yapacağınız mantıların lezzeti hususunda da firma sizden ilk başta deneme için çalışmakta yapacağınız mantılar beğenilirse firma sizinle anlaşarak işlerini devam ettirmektedir.

Evde mantı yapma işi ile haftada 400 TL

Evde mantı paketleme işi istanbul olmak üzere diğer tüm illere verilmektedir. Ağırlıklı olarak kayseri bölgesinin tercihi olan evde mantı paketleme işi güzel ve yüksek gelirli olan bir ek iş tercihidir. Eğer sizde kendinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız o zaman bu ilanın altında bulunan başvuru kısmını doldurmanız yeterlidir. Sonrasında başvurunuz onaylanıyor ve onaylandığın da sitemiz sizi evde mantı paketleme işi veren firmalara iletiyor firmalara sizinle başvuruda bulunduğunuz eposta üzerinden iletişime geçerek detayları sizinle konuşuyor ve anlaşmanızı kendi aranızda yapıyorsunuz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgilerinizi yazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.


“Evde El Mantısı Yapımı işi Evlere Mantı Yapımı işi Verenler” üzerine 2 yorum

Yorum yapın