Evde Galoş Paketleyerek Para Kazanmak


Evde Galoş Paketleme İşi

Maddi olarak çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin ek iş yaparak bu sorunlardan kurtulmaları mümkündür. Emekli, öğrenci, ev hanımı fark etmeksizin zamanı olan insanların yapabileceği işlerden biri de evde galoş paketleme işidir. Evde galoş paketleme işi hem rahat çalışmak hem de para kazanmak isteyenlerin tercih edeceği iş türlerinden biridir. Kazanılan para ile borçlar kapanabilir, birikim yapılabilir veya ek harcama gerektiren durumlar ortadan kaldırılabilir.

Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

El becerisi gerektirmeyen kolay iş çeşitlerinden biri olan evde galoş paketleme işi anlaşma yapılan firmanın denetiminde yapılır. Firma galoşları kişiye göndererek yirmili, ellili veya otuzlu gibi tercih edilen sayı belirlenerek paketleme yapılır. Ekiple yapılan iş bir ila iki saat içerisinde biterken tek kişi yapıldığında bu süre bir hayli uzayabilir. İş bittiği zaman ücret alınır.

Ne Kadar Kazanılabilir?

Tamamlanan ürün tam zamanında teslim edildiğinde aylık ortalama gelir tahmini olarak bin beş yüz ile bin yedi yüz elli lira olabilir. Galoş paketlenerek ihtiyacınız olan parayı kazanabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Herhangi bir problem yaşayıp ürünleri teslim edemediğinizde ya da geç teslim yaptığınızda ödemelerinizde kesinti yaşanabilir. Galoş paketleme işi veren firmaların çoğu illerin tamamına iş fırsatı sağlamaktadır. Ek gelir elde etmek istiyorsanız bu firmalara başvurunuzu yaparak para kazanabilirsiniz


Yorum yapın