Evde Google Play Üzerinden Çalışarak Para Kazanma


Evde yapılabilecek birçok iş olanağı var fakat birçoğu üzerinde gerçekten kazanç sağlamak ciddi anlamda zor. 300 tane boncuk dizmenin ardından 10 ya da 20 TL gibi ucuz rakamlar ile emek sömürenlerin yanında gerçekten kazanç sağlanabilecek bir iş olarak ayda 1000 TL ile 3000 TL arası kazanç sağlamak mümkün. Fal Kutusu, Binnaz abla, Fallavi gibi birçok fal sitesi üzerinde aylık bu rakamlara ulaşabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun gibi siteler daha çok başvuru ve değerlendirme sonucu size profil oluşturur ve sonrasında bakılan fal başına 3 TL ilâ 100 TL gibi büyük kar elde edilebilir.

Fal Bakarak Para Kazanmak

Belli bir deneme sürecinin ardından olumlu dönüş alınırsa şayet aylık gelirin çoğu zaman asgari ücretin üzerine çıktığı gözlemlenebilir. Bu uygulamaların dışında hiçbir başvuru ya da deneme süresi gerektirmeden işe başlayabileceğiniz uygulamalar da mevcuttur ancak genel olarak bu uygulamalardan kazancınız diğer uygulamalara göre daha az olacaktır. Üye olarak işe başlanabilecek en bilindik uygulamanın Tellwe olduğunu ve burada kazançları belli bir noktadan sonra sizin belirleyeceğinizi belirtebilirim. Bu gibi uygulamalarda aylık gelirin yüksek tutulabilmesi için işi ilk başladığınız süre içerisinde ücreti minimum tutarda tutup, müşteri kapasitesini genişletmek size daha yüksek kazançlar sunacaktır. Kazanılan ücretlerin ise ayın belli dönemlerinde sıfırlandığını ve banka hesabınıza yatırıldığını göreceksiniz. Belirli kelime sayılarına göre ve belirli sürelere göre bakılan fallar üzerinde zaman zaman kazanç miktarı artış yapar. Bu sayede evde parça başı 5 kuruş, 100 adeti 10 lira gibi rakamlara ulaşmak için evinizi ve sevdiklerinizi ihmal etmenize gerek kalmaz. İster bilgisayar üzerinden ister akıllı telefonlar üzerinden, daha az emekle daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Uygulamalar üzerinde çalışmak için saatlerinizi kendiniz belirleyebilir ve hatta çalışmak istemediğiniz zamanlarda dinlenebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere Google Play üzerinden fal bakarak para kazanmanın inceliklerini anlattık. Bir sonraki konumuzda evinizden bir odayı kiraya vererek nasıl para kazanacağınızı aktaracağız.


Yorum yapın