Evde iplik Sarma işi ile Ayda 850 TL Ek iş


Ek iş getirisi olan bir ek iş ilanı ile daha karşınızdayız. Evde ek iş ilanları arasında gösterilen ve ağırlıklı olarak bayanların tercih ettiği iplik sarma işi aylık olarak düzenli gelir elde etmenizi sağlatabilir. Düzenli bir ek işinizin olamasını isterseniz eğer bu ek işi tercih edebilirsiniz. Ek iş sektörü arasında olmazsa olmaz işler arasında olan iplik sarma işi çoğunlukla bayanların tercihinde bulunarak seçtiği bir ek iştir.

iplik Sarma işi ile Ayda 850 TL Ek iş Getirisi

Zorlaşan hayat koşulları ve geçim derdi sıkıntıları son zamanlarda artış göstermekle birlikte çoğu insanı da bu sıkıntıları ile üzmektedir. Aile içerisinde bir kişinin çalışması o ailenin tüm giderlerini karşılamaya biliyor. Aile içinde boş kalan bir kişi bir ek iş getirisi ile daha düzenli ve daha güzel bir hayat yaşayabilirler. Ek iş getirisi olan güzel bir iş dalı seçildiğinde evden çalışarak para kazanabilir ve geçim sıkıntısı çekilmez. Evden çalışarak para kazanmak o kadar kolay gözükse de aslında kolay bir işlem değildir. Bu elbette seçilen ek iş meslek dalına göre değişmektedir. İplik sarma işi düzenli yapıldığında sizlere aylık olarak ek iş geliri katar ve sizin daha iyi bir hayat yaşamanıza katkı sağlatabilir.

Bir ek işiniz yok ise ve ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olmayı düşünüyorsanız sitemiz sizler için kuruldu ve sizlerin bir ek iş sahibi olabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Daima güncel ve doğru ek iş veren firmalar ile sizleri buluşturuyoruz. Bir ek iş sahibi olmak için sitemizdeki kategorileri gezerek dilediğiniz ek iş ilanına başvuru yapınız. Veyahut iplik sarma işine başvurmak istiyorsanız hemen bu ilanın altındaki formu doldurarak iletiniz. İplik sarma işi diğer ek işlere nazaran zorluk seviyesi orta derecede gösterilen bir ek iş meslek grubudur. Ek iş sektöründe de düşük, orta ve zor olarak seviye derecelendirilmesi yapılmaktadır. Zorluk aşaması normal olarak gösterilen bu ekişi tercih edebilir veya diğer ek işlere başvuru yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi elinize kalmış bir işlemdir. Başvurunuz anında onay alır. Ek iş veren firmalara iletilir ve sizinle elektronik e posta adresinizle iletişim kuracak olan ek iş veren firmalar ile görüşme yaparsınız.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgilerinizi yazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.


“Evde iplik Sarma işi ile Ayda 850 TL Ek iş” üzerine 13 yorum

 1. ek gelir olarak bu işi yapmak istiyorum.daha sonra işimi bırak bir depo açıp bu işi yapmak istiyorum.

  Yanıtla
 2. İp temizlerim paketleme işi yaparım çok acil adresim:yeşiltepe mah.bahçeboyu sok.no:88 tepebaşı/ESKİŞEHİR

  Yanıtla
 3. Kocaeli.
  Merhabalar. Evde yapılabilecek her türlü işi yapacak tecrübeli bir kadrom var. Öğrenciyiz.Geri dönüş yaparsanız bizi çok mutlu edersiniz.

  Yanıtla
 4. EDİRNE:
  SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…
  05439152728

  Yanıtla

Yorum yapın