Evde Kalemtraş Montaj İşi


Yıllarımızı sunduğumuz işimizden çıkartılmış ve bakmamız lüzumen üç çocukla ortada kalmış olabiliriz. Ya da seneler sonra dönmek mecburiyetinde kaldığımız baba evi bundan sonra size karşılıksız baktıkları ev olmayabilir.

Ay sonu gelmiş, öğrenim kredisi yatmamış, ev sahibi de kira diye kapıya dayanmış bile olabilir. Kendinizi çözümsüz hissetmenize bundan sonra hiç lüzum kalmadı.

Artık evinizden bile çıkmadan gelir elde edebileceğiniz para kazanma yolları var.

Evde kalemtıraş montajlama işi, evinizde televizyon izlerken ailenizle eğlence olsun diye bile yapabileceğiniz bir iş. Eğlencesinin yanı sıra bu iş ile tam vakitli çoğu çalışanın mesai yaparak kazanabildiği miktardan bile çok ek gelir elde edebilirsiniz. Tamamen güvenilir bu iş amacıyla tek yapmanız lüzumen biraz vakit ve cesaret.

Bu işi sizlere yayınlayan firma, kendi iş yoğunluğu sebebiyle bu iş başvurularının değerlendirilmesi konusu ile ilgili bizi yetki sahibi kılmıştır. Başvurularınız tek tek incelenecek ve ek gelir elde etmek isteyen adaylarımızdan ciddi olanların hepsine iş verilecektir. Sektörde tanınmış ve güvenilen bir marka olan firmamızın adını sizlerle maalesef esasen yoğun olan tempolarını aksatmamak adına paylaşmıyor, bu hususta anlayışınızı rica ediyoruz.

Eğer siz de evde ek iş gerçekleştirme istiyorum diyorsanız, evde kalemtıraş montajlama işine bu sayfanın altında tespit edilen bağlantıya tıklayarak başvurabilirsiniz.

Sizlere verdiği işleri evinizde, elinize yalnızca bir adet tornavida alarak muhabbet eder iken bile yapılabilirsiniz. “Ben yapılabilir miyim” diye düşünüyorsanız, merak etmeyin. Çünkü bu işte alışma döneminden sonra sandığınızdan çok daha çok ek iş yapılabilir, beklentinizin de çok üzerinde para kazanabilirsiniz.

Sadece kendiniz değil, eş, arkadaş ya da akrabalarınıza da bu işi önerebilir, adeta bir altın günü havasında eğlenerek bu işleri yapılabilirsiniz. İşverenimiz takım çalışmasını teşvik etmekte, merak ve hevesle bu işi yapmanıza yardımcı da olmaktadır. Dert etmeyin, hepinize yetecek kadar para kazanma fırsatı mevcut.

Sizleri hayallerinizdeki ek iş firmaları ile buluşturabilmemiz amacıyla sitemizi sık sık ziyaret ederek bize yardım etmenizi bekliyoruz. Unutmayın, sizin mutluluğunuz, bizim vicdan huzurumuzdur.


“Evde Kalemtraş Montaj İşi” üzerine 22 yorum

 1. Merhaba ek ise ihtiyacim var cok fazla maddi sikitim var yardimci olursaniz sevinirim izmir karsiyakada oturuyorum 0541 974 08 09 uygun bisey olursa bekliyorum tesekkurederim

  Yanıtla
 2. KONYA ‘da yaşıyorum. İşe ihtiyacım var bu işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  Yanıtla
 3. Kocaeli
  5 kişiyiz ve öğrenciyiz. Bu tarz işlere ihtiyacımız var . Geri dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz.

  Yanıtla
 4. Hatay’da yaşıyorum birden fazla kişiyle bu işi hakkıyla yapabilirim. Eksiksiz ve düzenli sistemli çalışırım

  Yanıtla
 5. SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM HER DAİM DUA’LARIM SİZİNLE….
  BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…

  Yanıtla

Yorum yapın