Evde Kanvas Tablo Yaparak Para Kazanma


Son zamanlar da kafe, ofis ve ev için olağanüstü dekorasyon düşünceleri arasında bulunan ve genel olarak yüzde 400 kar oranı ile günümüze sunulan bu birbirinden güzel tablolar ev de çalışmaya ilgi duyanlar için bakılması gereken olağan fırsatlardan bir tanesi.

Üstelik evde bu tarz tabloları üretime geçirmek bile tahmin ettiğimizden daha kolay çözümlere sahip. Evinizin yakınlarında bulunan mobilyacı ve marangoz tarzı yerlere giderek istediğiniz ebatta ölçüleri temin edebilirsiniz. Ayrıca tabloları nasıl satabilirim diye hiç üzülmeyin çünkü günümüz de bununla ilgili bir sürü alternatifimiz var… Dilerseniz günümüzde sosyal hesaplarla kendinizi tanıtabilir ya da etrafımızda fazlasıyla bulunan her tarz ürünler satan süs eşyaları ile ilgilenen küçük butik dükkanlar ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Çoğunlukla fabrika üzerinden üretilen bu tablolar 81 ilimize satılmakta ve içerik olarak hemen hemen aynı olduğundan sizin bulacağınız kendinize özgü yaratıcılığınız ile bunları daha kolay satışa çıkarabilirsiniz.

Örnek olarak her platforma uygun tablo seçimleri yapabilirsiniz. Manzara üzerine olan tabloları salonlarınızda veya odalar da soft desenleri ise ofis, kafe hatta hastanelerde bile görebilir ve yaratıcılığınızı bu şekilde konuştura bilirsiniz.

Bu tarz tabloları üretebilmek adına baskı yapan matbaa ile anlaşabilir ya da daha seri üretim gerçekleştirmek isterseniz evinize ufak hesaplı bir cihaz alabilirsiniz ancak bizim önerimiz cihaz tercih edecekseniz kendinizin başlıca potansiyelinizi ölçmeden almanızı önermiyoruz. Kanvas tablo baskı cihazları için maliyet olarak 5-6 bin arası bir sermaye gerekebiliyor. Bu tarz tablolar konusunda bireysel üretimi tercih ederseniz çok rahatlıkla sosyal hesap teknikleri ile satıma başlayabilirsiniz. Elbette ilk zamanlar zorlukları olacaktır fakat zamanla ciddi miktarlar kazandığınızı göreceksiniz bu yüzden asla pes etmeyin kendinizi geliştirmeye devam edin.


“Evde Kanvas Tablo Yaparak Para Kazanma” üzerine 12 yorum

 1. Antalya Muratpaşa da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum Dönüş yaparsaniz çok sevinirim

  Cevapla
 2. Tekirdağ çerkezköy de yaşıyorum daha önce çorap paketlemede çalıştım. İhtiyacım çok var.

  Cevapla
 3. Istanbul Kadikoyde ikamet ediyorum.Lisans mezunuyum.tek maaş ile geçim zorluğu çektiğimizden dolayi evde ek iş arayışındayım. El becerileri më güveniyorum. Sizlerden geri dönüş bekliyorum.Saygilar.

  Cevapla
 4. Adım Münire üniversite mezunuyum küçük oğlum varelim bu işe yatkın o yüzden iş istiyorum

  Cevapla

Yorum yapın