Evde Naftalin Paketleme İşi


Özellikle ev hanımları amacıyla büyük bir iş olanağı durumuna gelen evde iş yapma çoğu evin gelir düzeyini arttırdı. Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen ve bu hususta gerektiğince başarılı olan ev hanımları amacıyla gerçek bir iş kapısı olan bu iş ilanları ile iş sahibi olan insan olmaktadır.

Sadece bayanlar değil erkeklerinde kolaylıkla başvurabileceği bu ek iş imkanları ile büyük gelirler elde etmeniz olası olmaktadır. Ek iş veren çoğu firma ve şirket size en ideal oranlı işi yollayacaklardır.

İş imkanlarının başında gelen naftalin paketleme ve sayma yaparak kolaylıkla gelir elde edebilirsiniz. Bu işi gerçekleştirme gerektiğince kolay bir iş olmaktadır. Sadece size verdiği naftalinleri size verile paketlere doğru oranda doldurarak paketleyecek siniz. Oldukça kolay olan bu iş hiçbir güç gerektiriyor. Günde birkaç saatinizi ayırarak çok kolaylıkla büyük gelirler elde edebileceğiniz bu iş yardımıyla hem evinizde olacak hem de kimsenin zorluğu altına girmeyeceksiniz. Çocuklu annelerin en büyük bozukluğu evladını nereye bırakırım kaygısı olmaktadır. Evladını bir yere bırakamayan ya da bırakacak yeri olmayan anneler amacıyla ek gelir kapısı olan bu iş imkanlarına başvurmak gerektiğince kolay olmaktadır. Bu alanda internette çoğu sayfa sahip olunan olmaktadır. Sizde telefon bilginizi vermeden e-posta adresiniz ile başvurabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra facebook sayfasına abone olarak sayfada yayınlanan ek iş paylaşımlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Ek iş veren şirket ya da firmalar sizde yalnızca doğru iş yapmanızı bekliyor. Aldığınız işi en doğru biçimde yaptığınız vakit hiçbir problem yaşamadan uzun devre o firmaya bağlı çalışmanız olası olmaktadır. Yapmanız gereken size işi getiren şahısi çok iyi dinlemek ve gerçekleştireceğiniz işi bu tarafta gerçekleştirme olacaktır. Birçok yerde evlere ek iş verev firmalar bulunmaktadır. Bu sayede evini geçindiren şahısler ortalama olarak ayda 1000 TL ile 1.300 TL arasında bir oran elde edebilecekler. Evde iş yaparak evini geçindiren çoğu insan olmaktadır. Eğer sizde bu işlerden faydalanarak bir iş alabilmek istiyorsanız internet adreslerinden müracaat yaparak talepte bulunabilir ve ilan yollayabilirsiniz. En kısa vakitte size yakın olan bir firma sizinle irtibat kurarak ek bir işe sahip olursunuz.


“Evde Naftalin Paketleme İşi” üzerine 32 yorum

 1. Muş bulanık evde ek iş yapmak istiyrz beş kisiyzz muş bulanık yardımcı olursanız çok sevinirim naftalin paketleme zamanında teslim ederiz

  Cevapla
 2. İstanbul Sancaktepe de oturuyorum.Gunduz boş vaktim çok ve evime katki sağlamak istiyorum. 17 aylık bir oğlum var bu sebeple çalışamıyorum. Evde naftalin sayma ve paketleme işini en iyi şekilde yapabilirim.Lutfen dönüş rica ediyorum.

  Cevapla
 3. KONYA
  Karatay ilçesinde ikamet ediyorum. Bu işi yapabilirim. İki kişi çalışabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  Cevapla
 4. Ankara iki kişiyiz ise ihtiyacımız var cocuk olduğundan calisamiyoruz acil dönüş yaparsanız seviniriz

  Cevapla
 5. konya meram tip karsisi
  3-4 kisilik ekibim var temiz ve yaptgm ise titizlik gosteririm ilgilenrsnz sevinirim

  Cevapla
 6. Ankara pursaklarda ikamet ediyorum bu ise çok ihtiyacım var 3tane çocuğum okuyor onların ihtiyaçları için çok mecburum ilgilenirseniz çok sevinirim şimdiden allah razı alsın.

  Cevapla
 7. SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM HER DAİM DUA’LARIM SİZİNLE….
  BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…

  Cevapla
 8. Hatay dörtyol

  Burda fabrika olmadığı için fabrikalara başvuramıyorum siz yardımcı olursanız sevinirim Ünüversiteden mezunum iş bulamıyorum çok yatkın ellim böyle işlere yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla

Yorum yapın