Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?


Evde Paketleme İşi 2018

Evde paketleme işi 2018 yılında giderek artış göstermektedir. Tekstil firmalarının çoğu iş yoğunluğu yaşadığı için hali hazırdaki siparişlerini yetiştirememektedirler. Yoğun olduğu zamanlarda ellerinde bulunan fazla işi azaltmak amacıyla ekstra elemanla çalışmayı tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Firmalar genelde son aşama olan etiket paketleme alanında problem yaşamaktadır. Evden para kazanmak isteyenler etiket paketleme işini yaparak geçimlerini sağlayabilir.

İşin yapılma aşamasında firmanın logosu ve ürünün markası gibi etiketlerin üst kısmına ip takarak düğüm atmak gerekir. Etiketlerin üst kısımlarına ip geçirmek için minik boyutlarda halkalar olduğundan dolayı işin bu kısmını zorlanmadan halledebilirsiniz. İşi yapmak için herhangi bir eğitim alınması gerekmediği için hemen başvurularınızı yapabilirsiniz. İşi aldıktan sonra ilk olarak firmadan görevli gelir. Firma görevlisi etiketlerin logo ve markalarına göre nasıl ayarlanacağı gibi detayları göstermektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Firmaların ödeme şekli toplam adet başı olmaktadır. Firma haftalık olacak şekilde on bin ya da yirmi bin tane etiket getirerek ödemeyi yapmaktadır. Haftalık yapılan ödemenin genellikle yedi yüz lira olduğunu belirtebiliriz. İş düzenli olarak yapıldığı taktirde aylık kazanılan gelirin iki bin sekiz yüz lira olduğunu ifade edebiliriz. Başvuru için bu işi yaptıran firmaların formlarını doldurabilirsiniz. Ek iş başvuru formu doldurulduğu taktirde firma uygu zamanda geri dönüş yapacaktır. Anlaşma kısmı tamamlandıktan sonra malzemeler adresinize teslim edilir.


Yorum yapın