Evde Plastik Çiçek Yaparak Para Kazan


Aile ekonomisine destek olmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve evde ek iş arayanların çok zahmete girmeden ve zorluk çekmeden yapabilecekleri bir ek iş olan plastik çiçek yapma işi, olduğunca basit bir iş olmakla birlikte kazancı da iyidir. Her hangi bir risk almadan ve para harcamadan evinizin rahatlığında yapabileceğiniz bu ek iş yardımıyla aylık en az 1.500 TL kazanarak, çocuklarınızın ve kendinizin hayat niteliğini arttırabilirsiniz. Hem de plastik çiçek yapma işi yardımıyla para biriktirerek işinizi daha ileri civarlara taşıyabilirsiniz. Firmalardan daha çok ek iş alarak, aldığınız işleri gerçekleştirme amacıyla eleman da tutabilirsiniz.
Yapay çiçekler fabrikadan çıkarken karışık olarak çuvallara koyulur. Desenleri ve renkleri karmakarışıktır. Size düşen vazife size verdiği şablona göre çiçekleri, toplayıp düzenlemenizdir. Çiçeklerin görüntü olarak hoş ve temiz olması gereklidir. Size verdiği çiçeklerin boyutları ve modelleri değişiklik gösterebilir. Evlere ek iş dendiğinde akıllara derhal ev hanımları geliyor ama yalnızca ev hanımları değil, emekliler, öğrenciler, boş süre geçirmek istemeyen herkes rahatlıkla evde ek iş yapabilir..
Firmalar bu tür fason işleri yaptırmak amacıyla yapısında eleman bulundurmak yerine, ek iş isteyenlere evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Sonuç olarak hem insanlara yarar sağlamakta hem de iş hacmi nedeniyle siparişlere yetişe bilmektedirler.

Evde Plastik Çiçek Yapma İşi Veren Firmalar

Evlere ek iş veren firmaların adedi artmaktadır. Talepler arttıkça firmalar lüzum kendi internet sitelerinde evlere ek iş sitelerinde yorum yazan bireylerin bilgilerini isteyerek, iş talep eden şahıslara ek iş vermektedir. Buradan hareketle sizlerde evde plastik çiçek yapma işi alarak ek gelir sağlamak istiyorsanız. Az evvelce bildirdiğimiz üzere bu husus altına yorum bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesine imkan sağlayabilirsiniz.

Evde Plastik Çiçek Yapma İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde plastik çiçek yapma işi, gerçekleştirme istiyorsanız yorum kısmına ikamet ettiğiniz ili, ilçeyi, kaç şahıs çalışacağınızı ve mail adresinizi yazmanız durumunda evlere ek iş verecek olan firmalar sizinle iletişime geçerek size plastik çiçek yapma işi vereceklerdir.
Plastik çiçek yapma işinden değişik bir iş arıyorsanız sitemizde yer alan başka iş imkanlarını değerlendirerek ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli ek iş ilanları ve firmalar ile ilgili bilgi sahibi olmak dilerseniz Facebook sayfamızı beğenip, takipte kalabilirsiniz.

Plastik Çiçek yapma İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde yapabileceğiniz ek işlerin belli bir kazancı vardır. Bu kazançlar adet başına hesaplanmaktadır. Plastik çiçek yapma işine başlamadan evvelce adet başına alacağınız oran ile ilgili firma size bilgi verecektir. Alacağınız işleri düzgün yapmanız ve aldığınız çiçeklere zarar vermeden teslim etmeniz durumunda firmanın size karşı olan memnuniyeti artacaktır. Firmanın memnuniyetinin yükselmesi size daha çok ek iş verilmesinin ve daha çok kazanmanızın anahtarıdır. İşlerinizi düzgün ve hassas yapmanız dahilinde aylık en az 1.500 TL kazanabilirsiniz.


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Dilara perk
  1 sene önce

  Kocaelide yaşıyorum
  Çok ihtiyacım var evde her işi yaparım lütfen bana dönüş yapın

  9
 • Gamze
  3 sene önce

  Kocaeli-İzmit 2 kişi olarak grubumuz var tecrübeliyiz.

  21
 • Elif
  3 sene önce

  Çok ihtiyacm var İstanbul Ataşehir

  22
 • Şule kömür
  3 sene önce

  3 kişi Osmaniye/Merkez

  24
 • GÜLŞAH
  3 sene önce

  ESKİŞEHİR/TEPEBAŞI
  2 KİŞİ

  25
 • Elmas
  3 sene önce

  Muğla Bodrum

  25
 • Nurgül
  3 sene önce

  Konya da yaşıyorum. Bu işi yapabilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  28