Evde Raptiye Paketleme İşi


Evde Raptiye Paketleme

Rekabet alanı fazla olan evde raptiye paketleme işi kolay kazanç sağlayan işlerden biri olarak karşımıza çıkar. Evde raptiye paketleyen kişiler ayda iki bin ila beş yüz lira kazandıklarını ifade etmektedirler. Kazanç yapılan işe ve sipariş durumuna göre değişir. Bu işi sağlayan firmalar ilk olarak malzemeleri göndermekte ve işi tamamlayan kişi gönderimini firmaya teslim etmektedir. Gönderilen malzemeler arasında kutu, poşet ya da raptiye vardır. Her sipariş için paket sayımı değişiklik gösterebilmektedir. Evde raptiye paketleme işi sağlayan şirketler gerekli olan detayları malzeme içerisinde kâğıt aracılığıyla belirtmektedir.

Raptiye Paketleme İşi Sağlayan Firmalar

Evde raptiye paketleme işi İstanbul’dan diğer illere yayılmıştır. Son günlerin popüler işleri arasına giren evde raptiye paketleme işi evde boş vakti olanlar tarafından yapılabilir. Firmalar bu iş için genellikle ev hanımları ile çalışmaktadır. Çalışmak istediğiniz firmanın iletişim bilgilerine ulaşarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Ek gelir elde etmek isteyenlerin tercihi evde raptiye paketlemek olabilir. Firmaya ulaşmak için internet yardım alınır ve firmanın belirttiği forma iletişim bilgileri yazılır. Firma formu değerlendirir ve sonrasında kişiyle iletişime geçer. İşinizi zamanında teslim ettiğiniz ve düzenli yaptığınız taktirde firmayla uzun yıllar çalışarak iş hayatına atılabilirsiniz. Bu sayede daha fazla iş alıp kazancınızı zaman içinde arttırabilir ve evinize bereket girmesini sağlayabilirsiniz.


“Evde Raptiye Paketleme İşi” üzerine 6 yorum

 1. merhabalar
  daha önce bu tarz işler yaptım elim yatkın ve pratiktir.
  evde yapabileciğim bir ek iş arıyorum bu konuda desteğinizi rica ederim. (sakarya)

  Cevapla
 2. İstanbul Anadolu yakası kartal/soğanlık 05300725725 annem için evde pakatleme işi veya tesbih dizme kutu katlama gibi işler yapabilir daha önce poset katlama işi yaptı. yaklasık 4 kişilik grup mevcut . verilen tarihte işler de yetişir.

  Cevapla
 3. Merhaba, Kocaeli – Kartepe bölgesinde oturuyorum raptiye paketleme işini yapmak istiyorum bilgilerinize arz ederim.

  Cevapla

Yorum yapın