Evde Sarma Sarıp Para Kazanın


Evde sarma yaparak para kazanabileceğinizi bu yazımızda detaylıca anlatacağız. Öncelik ile belirtmek lüzum görülürse erkeklerden çok ev hanımlarının yapabildiği bu tür evde ek iş imkanları sizlere günde yalnızca 4-5 saat çalışarak aylık bazda 1000 ila 1500 arası ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen ev hanımları tek başlarına ya da işlerini büyüterek takım halinde sarma işi yapıp para kazanabilmektedirler. Cesaret ve birazda bilek kuvveti isteyen evde sarma işi ile sizlerde sabra yönelik bir çalışma sergilediğinizde  iyi bir gelir sağlayabilirsiniz. Ekonomik bütçe yönünden eşine ev masraflarında yardımcı olmak isteyen bayanlar, bunun yanı sıra aynı vakitte çocuklarının harçlıklarını ve kendine yönelik masraflarını da yaprak sarma işi yardımıyla giderebilmektedirler.

Evde sarma işi nasıl yapılır ve kimlere satılır sorusu gün geçtikçe detaylı internet sitelerinde çoğalan bir soru halunu almakta. Bu hal aynı vakitte internet sitemiz dahilinde yer alan başka evde ek iş fırsatları konularında da yorum alanına yazılan sorular kapsamında bulunuyor. Bizlerde sizler amacıyla evde sarma işi yaparak nasıl para kazanılır ve kimlere satılır sorusuna cevap olarak konumuz devamında bunları sunacağız. Evde ek iş gerçekleştirme istiyorum ve evde sarma işi gerçekleştirme istiyorum sorusuna dahilseniz, ilk olarak bir noktadan sonra bu işin yorucu olduğunu sizlere öncelikli olarak aktaralım. Ancak buna hitaben işin sonucunda bir öğretmen maaşı gibi gelir elde edebileceğini görüldüğü vakit, bu iş gerçekte o kadar yorucu değil hissine de kapılacaksınız. Tabi bu işin espri alanı gerçekte yorucu, ancak vakitle gelir elde ettikçe el alışkanlığınıza bağlı olunarak daha çok kazanma arzusuna tabi olacaksınız.

Evde Yaprak Sarma İşi

Evde sarma işi yapma imkânına sahip olabilmeniz amacıyla daha evvelinden kesinlikle sarma yaptığınızdan emin olun. Zira size bu işi veren firmalar ya da lokantalar sizden hassas bir çalışma sergilemenizi isteyecektir ve hele ki ilk siparişinizde manzara ve malzeme olarak iyi bir kıvam yakalarsanız bu iş sık sık döngüye girer, lokanta ya da firmalar derli toplu olarak sizinle çalışmayı isteyecektir. Bu amaçla bu işi derli toplu ve dayanıklı bir şekilde yapmalısınız.

EVDE SARMA İŞİ VEREN FİRMALAR/LOKANTALAR

Evde sarma işi veren firmalar haricinde lokanta ve aynısı yeme/içme bölgeleri da sizden bunu talep etmektedir. Bunun yanı sıra elit bir kesimde oturuyorsanız yeni evli çiftler sizden sarma siparişi verebilir. İşinizi düzgün ve tertipli yaptığınız prosese sıksık olarak bir çıta yükselecek ve yeri geldiği zaman kendi ufak işletmenizi kolaylıkla açabileceksiniz. Kadın girişimciler bu kapsamda gün ve gün artış göstermekte olup, ev yemekleri yapan işyerleri açarak lüzum firmalara, lüzum ise kurum ya da özel şirketlere günlük olarak yemek greksinimlerini karşılamaktadır. Bu kapsamda yer alan siparişlerin büyük bir alanı ise sarma işi üzerinden gelmektedir.

Evde Sarma İşi Başvurusu
Evde sarma işi yaparak para kazanmak istiyorsanız yorum alanına yaşadığınız şehir, kaç şahıs çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halunda işveren firmalar size erişerek evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir gelişme tarafında firmalar size dönüş yaparak uyuşma dayanıklıanız halunda ücretlendirme konusu ile alakalı sizi bilinçlendirerek karşılıklı uyuşma sağlayabilecekseniz.

Evde sarma işi dışında değişik bir ek iş gerçekleştirme istiyorsanız, internet sitemiz dahilinde yer alan başka iş imkanları üstüne tespit edilen konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar ile alakalı bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Tuğçe
  3 sene önce

  Kayseri

  24
 • Ayşegül
  3 sene önce

  İstanbul

  24
 • Nagihan ipek
  3 sene önce

  Adana da yaşıyorum evde ek iş arıyorum yemek paketleme vs gbi

  27
 • Melahat
  3 sene önce

  Istanbul arnavutköy

  24
 • Berna
  3 sene önce

  Izmır

  26
 • Pınar
  3 sene önce

  Ağrı merkez hangi iş olsa yaparım

  24