Evde Sarma Yapma İşi

Evde Sarma Yapma İşi

Yaprak sarması yemeğini sevmeyen kişi oldukça azdır herhalde ancak her bir bayanda bu kadar uğraşlı ve meziyetli bir yemeği yapmaya da fırsat ya da zaman bulamaz. Özellikle aktif çalışma hayatında yer alan veya küçük çocukları olan bayanlar, her ne kadar sevseler de fırsat bulamazlar. Ayrıca dini bayramlarımızın en sevilen ve ilk sıra ikramlık tercihleri arasında yer almasından dolayı da belirli yaş grubunu geçmiş teyzelerimizde yapamaz. O halde onların yerine evde çalışma imkânı seçenekleri arayan sizler yapabilirsiniz, eliniz lezzetli ve temiz ise yapacağınız sarmalardan ister kilo bazında isterseniz de tencere bazında ücretler alabilirsiniz.

Evde sarma yapma işi diğer gıda ürünlerinin hazırlanmasına nazaran daha zahmetli olsa da potansiyel müşteri bulabilme ve yaptığınız ürünleri satabilme imkânınızda onlara kıyasla daha fazladır. Üstelik sadece yaprak sarma olarak değil lahana ve benzeri çeşitlerini de dâhil etmeniz durumunda beğenilerinizin ve tavsiyelerinizin artması içten bile değildir. Üstelik tanıtım ve satış için belirli mekânlara ihtiyaç duymadan çeşitli kermes türü alanlarda rahatça satabilirsiniz. Elinizin lezzetini öğrenen müşterileriniz sizi zaten bırakmazken yenilerini de ekleyebilmeniz için biraz kendinizi ve lezzetlerinizi ön plana çıkarmanız gerekir.

Bununda dışında evde çalışılacak işler grubunun riskli yanında da yer aldığının unutulmamasında fayda vardır. Zira gıda üzerinden kazanç sağlamak ve insanların sağlığı söz konusudur, siz ne kadar dikkatli davransanız bile yaşanılan aksi bir durumda bütün işleriniz tepe taklak gelerek başlangıç noktasına geri dönmenizi sağlar. Üstelik bu sefer kendinizi tanıtabilme ya da ispatlayabilme şansınız olmaz. Bu sebeple de normal diğer işlerde gösterdiğiniz özen ve itinayı iki katına hatta belki de üç katına çıkarmanız gerekir. Gıda ve insan sağlığı oldukça hassastır ihmale gelmez.

 


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Ayse
  1 sene önce

  Antalya muratpasa

  9
 • Reyhan
  1 sene önce

  Istanbul…… Ataşehir…. Evde sarma sarabilirim… Malzemeleri hazırlanmış ben sadece sarıp teslim edeceğim….

  9
 • irem
  3 sene önce

  izmirde oturuyorum bu işi yapabilirim lütfen acil

  17
 • Fatma
  3 sene önce

  Istanbul/esenler evde sarma ek isinde bulunabiliriz hızlı ve temiz şekilde teslimat olur Acil bu işe ihtiyacimiz var bilgi verebilirmisiniz iyi çalışmalar

  26