Evde Streç Film Paketleme İşi Haftada 380 TL


Streç film paketleme işi ile haftalık olarak 380 TL rakamlarında ek gelir fırsatı yakalama şansı sizin elinizde. Evde paketleme işi meslek grupları arasında tercih edilen bir diğer meslek dalı ise streç film paketleme işidir. Bu iş ile haftalık olarak hatıra değer rakamlar kazanmanız mümkün.

Streç film paketleme işi diğer ek iş ilanlarına nazaran biraz daha kolay ve basittir. Herhangi bir yoruculuğu olmayan bu ek işte sizde güzel gelirler kazanabilirsiniz. Streç film paketleme iş ile ilgilenip bu işe başvuru yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu iş ile haftada güzel gelirler kazanarak geçim düzeyinizi iyi seviye hale sokabilirsiniz. Bu iş ile ilgili aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum aşamasından sorabilirsiniz.

Evde Streç Film Paketleme İşi Haftada 380 TL

Bu işe başvuru yapmak için doğru yerdesiniz. Streç film paketleme işini tercih ediyorsanız hemen bu ek işe başvurunuzu gönderebilirsiniz. Evde ek iş fırsatları ve ek iş ilanlarını en doğru ve en güncel biçimde sizlere ulaştıran sitemiz iş başvurularınızı hızlı bir şekilde yapmanıza olanak ve kolaylık sağlamaktadır. İlgilendiğiniz ek iş için hızlı bir şekilde ilanın aşağısında bulunan başvuru aşamasından başvurunuzu gereçekleştirebilirsiniz. Evde streç film paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru aşamasını doldurup gönderebilirsiniz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.


“Evde Streç Film Paketleme İşi Haftada 380 TL” üzerine 22 yorum

 1. Kocaeli.
  Merhabalar. Evde yapılabilecek her türlü işi yapacak tecrübeli bir kadrom var. Öğrenciyiz.Geri dönüş yaparsanız bizi çok mutlu edersiniz.

  Cevapla
 2. SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM HER DAİM DUA’LARIM SİZİNLE….
  BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…

  Cevapla

Yorum yapın