Evde Süs Magnet Yaparak Para Kazanın


Hayalinizdeki yada beğendiniz bir evi, arabaya sadece uzaktan bakmak mı istiyorsnuz.Arkadaşlarınızın gittiği yerlere yalnızca paranız yok diye gidemiyorsanız, çocuklarınızın okuduğu özel okulun taksidi bundan sonra belinizi büküyorsa, tatile en son ne vakit gittiğinizi bile hatırlayamayacağınız kadar vakit geçmişse, emin olun yalnız değilsiniz.

Sizler gibi darboğazda kalmış çoğu şahıs de aynı ikilemleri yaşadı ama sonucunda onlar da gereksinimleri olan parayı kazanmanın basit yolunu buldular.

Evde iş yapmak kişiler bizlere başvurarak hayallerine bir adım daha yaklaştılar. Siz niye hala bekliyorsunuz?

Evde süs magnet mıknatısı birleştirme işi, sizler amacıyla işveren firmamız doğrulusunda sunulmuş bol kazançlı bir fırsattır. Fakat yapılacak yoğun müracaatların firmanın çalışma ritmini etkileyebileceğinden duyduğumuz endişeden ötürü işveren firma ismini paylaşmamayı tercih ediyoruz. Bu ek iş yardımıyla her ay asgari ücretli bir çalışanın mesaiye kalarak kazandığından daha çok ücret kazanacaksınız. Hem de şayet size verdiği iş miktarının arttırılmasını dilerseniz, bu ücretlerden de çoğunu kazanabilirsiniz.

Size ve alilenize ek gelir bırakacak bu işe hemen başvurmak istiyorsanız, bunu sayfanın altındaki “BU İŞE BAŞVUR” müracaat formunu doldurarak bunu yapabilirsiniz. Doldurdğunuz formlar ilgili yerlere ulaştıralacaktır, bundan emin olabilirsiniz.

Evde süs magnet mıknatısı birleştirme işi, her bireyin evlerinde televizyon izlerken bile yapabileceği, gayet keyifli bir uğraştır. Yapacağınız ise sizlere verilebilecek süs magnetlerin arkalarına mıknatısları yapıştırmak. Bu işi ailenizle birlikte de yapabilir, belki de onların da bu işe başvurmalarını sağlayarak haneniz amacıyla yüksek gelir olanağı yaratabilirsiniz. İlk vakitlerde belki el yatkınlığı sahibi olmadığınız amacıyla fakat sizlere verdiği kadar ürün yapabileceksiniz. Ama vakitle işe alıştıkça, çok daha çok ürün yapacak, dilerseniz sevdiklerinize vakit ayıracak, dilerseniz de daha çok ek işler alarak kazancınıza kazanç katacaksınız.

Bunun gibi ve benzer iş ilanları lütfen sitemizi facebook adresimizi ara sıra takip ederek başvuru yapınız.Çok fazla başvuru olduğundan dolayı hemen gelen işler bitiyor.Uygun il ve ilçelerdeki ziyaretçilere mail yada telefon yolu iletişime geçmekteyiz.Hepinize hayırlı kazançlar dilerim.


“Evde Süs Magnet Yaparak Para Kazanın” üzerine 50 yorum

 1. Evde ek iş yapmak istiyrz beş kisiyzz muş bulanık yardımcı olursanız çok sevinirim evde sus magnet yapma

  Cevapla
 2. İstanbul Sancaktar de oturmaktayim. Bu işi istiyorum .Ihtiyqcim var.Gun içerisinde ayırabilecek boş vaktim oldukça fazla.Lutfen dönüş yapın.

  Cevapla
 3. merhaba,
  İstanbul beyoğlu’nda ikamet etmekteyim.
  ilanınızdaki işi yapmak istiyorum.
  iyi çalışmalar

  Cevapla
 4. Merhaba,
  İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.Evde yapabileceğim iş arıyorum.El becerim vardır,hızlı bir şekilde çalışırım.

  Cevapla
 5. SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM HER DAİM DUA’LARIM SİZİNLE….
  BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…

  Cevapla
 6. Bursa yıldırım da ikametgah ediyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

  Cevapla
 7. Ankara daha önce bu işi yaptım temiz pratik çalışırım çok boş vaktim var kızımla birlikte çok yaparım ilgilenirseniz sevinirim

  Cevapla
 8. Diyarbakır’da yaşıyorum. Üniversite mezunuyum iş olmadığı için evdeyim kendi ihtiyaçlarımın bir kısmını tamamlayacak gelir elde etmek istiyorum. ilgilenirseniz çok sevinirim.

  Cevapla

Yorum yapın