Evde Süs Malzemesi Yap Aylık 1.200 TL Kazan


Evde Süs Malzemeleri Yapımı Ek iş
Evde yapabileceğiniz basit ve kazançlı ek işlerden biriside süs malzemeleridir. Genellikle de bu ek iş üstüne youtube gibi detaylı video paylaşım sitelerinde sık sık videolara rastlamak mümkündür. İnsanlar bu alanda detaylı süslemeler yaparak video paylaşım sitelerine yüklüyorlar ve tekrar bu sitelerden süsleme yöntemlerini izleyerek hayalinizdeki süslemeleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Yine bu gibi süslemeleri instagram hesaplarında da paylaşan şahıslara rastlamak mümkündür. Sırf bu alan amacıyla açılmış çoğu instagram sayfası bulunuyor ve tekrar bu sayfadaki videoları seyrederek kendinizi geliştirebilir ve ondan sonra da ciddi oranda ek gelirler elde etmeye başlayabilirsiniz.

Evde gerçekleştireceğiniz süslemeler ile aylık olarak ciddi oranlarda kazançlar elde etmeniz mümkündür. Tabi bu sizin yaptığınız süsleme sayısına göre ve süslemelerinizin güzelliğine göre de değişim gösterecektir. Yapmış olduğunuz süslemeler de en çok ilgi etmeniz gereken nokta her alana hitap ediyor olmasıdır.

Evde Süs Malzemeleri İşi Nasıl Yapılır?
Evde süs malzemeleri ile gerçekleştireceğiniz bu işte kazanç elde edebilmeniz amacıyla süs yapımından iyi anlıyor olmanız gerekmektedir. En çok sorulan sorulardan biri de hangi alanda süs malzemeleri gerçekleşebileceği sorusudur. İsterseniz evinizde bebek süslemeleri yapın, dilerseniz mobilya, ahşap süslemeleri yapın dilerseniz de telefon kılıflarını süsleyin. Bunun hiçbir önemi yok. Önemli olan en çok tercih edilen alanda en güzel süslemelerinizi yapabiliyor olmanızdır. Bu süslemeleri yapar iken de tekrar kullanacağınız mamüllerin aslında kaliteli mamüller olmasıdır. Zaten işveren ile anlaştıktan sonra genelde işi aldığınız şahıs size lüzumlu süsleri göndermektedir. Yine anlaştığınız işvereninin işine göre de süsleme yapabilirsiniz. Yani evinizde nikah şekeri süslemeleri, gelinlik süslemeleri gibi daha çoğu değişik alanlardaki süslemeleri yapmanız mümkündür. Bu süslemeler de en çok ilgi etmeniz gereken nokta yapabileceğinizden daha çok iş almamanız gerektiğidir. Mesela ayda 200 adet nikah şekeri süsleyebiliyorsanız 200’ün üzerinde nikah şekeri süsleme işi almamalısınız. Zaten çoğu işveren insanların ne kadar sürede kaç adet süsleme yapabildiğini bilmektedir.

Evde Süsleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?
Evde süsleme işi yaparak ciddi oranlarda kazanmanız mümkündür. En çok kazancı tekrar yaptığınız süsleme seviyesine göre belirleyebilirsiniz. Ama tahmini olarak fiyat saptamak gerek görülürse aylık 800 ila 1200 TL arasında bir kazanç söz konusudur. Yine daha az mamüller süslerseniz kazancınız 500 – 800 TL arasında değişim gösterebilir. Yine bu işi ailecek yaparsanız çok daha çok süsleme gerçekleştireceğinizdan ötürü daha yüksek oranlarda kazanç elde etmeniz mümkündür. Mesela bir şahıs 20 adet süsleme yapabiliyorsa gün ortamında 5 şahıs olarak 100 adet süsleme yapılır ve bu da ayda 3.000 adet süsleme eder ki son derece kazançlı bir yöntemdir.

Eve Süsleme İşi Veren Firmalar Nelerdir?
Eve süsleme işini vermekte olan çoğu firma bulunmaktadır ve bu firmalar genelde serbest ilan verebildikleri internet siteleri kullanmaktadırlar. Bunun içersinde Google ortamında aramalar yapmanız hem de kendiniz amacıyla internet sitelerine ilanlar vermeniz sizin amacıyla yararlı olacaktır. Bu arada piyasada düzmece işverenler olduğunu da unutmamalı ve ona göre ilgili olmalısınız.


“Evde Süs Malzemesi Yap Aylık 1.200 TL Kazan” üzerine 2 yorum

Yorum yapın