Evde Tesbih Yapımı


Evde Tesbih Yapımı İşi

Evde tesbih yapımı işi en çok tercih edilen ek işlerden biridir. Tesbih işi diğer ek iş türlerine göre fazla kazanç sağlar. Firmaların çoğu bu iş için evde çalışabilecek eleman istemektedir. Tesbih işinin evde yapılması birçok avantajı da beraberinde getirdiği için oturduğunuz yerden para kazanma fırsatına erişebilirsiniz. Aile ile birlikte alınan siparişlerin tamamı hızlı bir şekilde bitirilebilir.

Tesbih İşi Nasıl Yapılır?

İşi aldığınız firma bulunduğunuz yere boncuk ve ipleri teslim eder. Her teşbihe ait ayrı boncuk bulunur. 1 ipte ne kadar boncuk olacağı firma tarafında belirtilir. Belirtilen sayı kadar ipe boncuklar dizilir. İpe dizilmek için gönderilen boncukların bazıları problemli olabilir. Kırık olan boncuklar ipe dizilmemeli ve sayısı firmaya bildirilmelidir. Gönderilen boncuk sayısı genellikle iki yüz ila üç yüz adet olabilir. Gönderilen adetin ay sonuna kadar bitirilmesi istenebilir. Boncukların bitmesiyle beraber satış süreci başlar. Kişi isterse gelen siparişleri çok erken bir zamanda bitirerek kalan süreci dinlenerek veya tekrardan iş alıp para kazanarak değerlendirebilir.

Ek İş Veren Firmalar

Tesbih işi veren firmalara ulaşmak için interneti kullanabilirsiniz. Firmaların neredeyse tamamı internet üzerinde eleman aramaktadır. İnterneti kullanarak bu firmalarla iletişime geçebilir ve iş alabilirsiniz. Bu firmalar genelde grup halinde çalışan kişileri tercih etmektedir. Bu aşamada ailenizle birlikte çalışacağınızı belirtebilirsiniz. Fakat alınan işin zamanında teslim edilmesi firma için önem teşkil eder. Bu yüzden iş sürecinde zaman yönetimini doğru kullanmak gerekir.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu