Evde toplu iğne paketleme işi, toplu iğne işi verenler


Evde ek iş olarak toplu iğne paketleme işi yaparak güzel ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş fırsatları son günlerde aşırı bir şekilde talep görmekte ve artmaktadır. Sizde ekstra bir gelir sahibi olmak istiyor ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız evde ek iş mesleğinizi seçerek gelir sahibi olabilirsiniz.

Evde toplu iğne paketleme işi ile ilgili ayrıntılar şu şekildedir.

Normal paketlerde verilen iğneleri adetli sayım yaparak kutulara koymak yeterli. Sizde evde toplu iğne paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapınız. Haftalık veya aylık kazançlar sağlayabileceğiniz toplu iğne paketleme işi ile ilgili başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

BU İŞ İÇİN: “AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”.


“Evde toplu iğne paketleme işi, toplu iğne işi verenler” üzerine 15 yorum

  1. Merhaba.evde yapabilecegim ek is ariyorum.universite mezunuyum.becerikliyim.yalovada oturuyorum.yardimci olursani sevinirim

    Yanıtla
  2. Mrb ben Ankara Pursaklar dan yazıyorum,eşim için evde ek is arıyorum.esim daha önce kalem montaj iside yapti ve şuan da işe ihtiyacımız var.yardimci olursanız seviniriz.simdiden teşekkür ederiz…

    Yanıtla

Yorum yapın