Evde Utu Yap 2500 Kazan


Evde Ütü Ne Kadara Yapılır?

Bazı insanların çeşitli nedenlerden dolayı mesleği olmayabilir veya rahat koşullarda çalışma istekleri olabilmektedir. Bunun için birbirinden farklı para kazanma metotları vardır. Evde rahat şekilde para kazanma metotlarından biri ütü yapmaktır. Ütü yaparak para kazanma Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da sıklıkla kullanılır. Türkiye’de ise İzmir, Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde ütü yaparak para kazanılır. Ev hanımlarının zorlanmadan yapabileceği ütü yapma işlemi sayesinde ek gelir edilir. Günü yoğun çalışma temposunda geçen kişiler bu işi yapmakta zorlanacaklardır. Metropol şehirde yaşayan, boş zamanı fazla olan kişiler ütü yaparak, sermayesiz bir biçimde para kazanma fırsatı elde edebilmektedirler.

Evde Ütü Yapacak Eleman

Evde ütü yapacak eleman arayan firmalar genellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük metropol şehirlerde yer almaktadır. Evde ütü işi yapmak isteyen kişilerin dikkat edeceği bazı noktalar vardır. Kişi ilk olarak el ilanı bastırmalı, bastırdığı el ilanlarını plaza ve apartmanlara dağıtmalıdır. Bu sayede işi bulmak kolaylaşır. Bunun haricinde facebook gruplarında, ınstagram gibi sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmak mümkündür. Ayrıca akraba, arkadaş, komşulara bu işi yaptığınıza dair haber yayabilir ve detaylı bilgi verebilirsiniz.

İlk başlarda iş bulamamak çok normal olduğu için kişi moralini bozmadan mücadele etmeye devam etmelidir. İki üç aldıktan sonra yaptığınız iş kulaktan kulağa yayılarak müşter artmaya başlar. Ütü yapma işlemiyle kazanılan para müşteri durumuna ve alınan paraya göre değişiklik gösterir. Fakat tahmini olarak ütü başına beş ila on lira talep etmek normaldir. Ödemeler aylık veya haftalık alınırsa toplu para almanın kişiye daha çok avantaj sağladığı görülebilir.

 


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu
 • Zehra
  1 sene önce

  İstanbul sultangazı

  9
 • Ayşe
  1 sene önce

  Ben Antalya’da yasaiorum 30yasindaim iş ariorum ev ofis okul otel insat temizlik yapiorum 05425574881bu numara ulaşabilirsinis

  9
 • HÜSEYİN YILMAZER
  1 sene önce

  Evde ütü yapadim atalar mh kartal istanbul

  7
 • Nursen
  1 sene önce

  Istanbul

  8
 • Şerife özcan
  1 sene önce

  İstanbul

  8
 • Erdem
  1 sene önce

  İstanbul/Sultangazi.issizim ise ihtiyacım var acilen.

  7
 • nadiye
  1 sene önce

  Ankara

  8
 • Bahriye doğmuş
  1 sene önce

  İstanbul / bagcılar

  8
 • Ebru
  1 sene önce

  İstanbul çekmeköy

  7
 • Selma
  1 sene önce

  İzmir

  7