Evde Vazo Yapıp Satmak

Evde Vazo Yapımı


Her geçen gün eve alınan aksesuarların türleri ve fiyatlarının değişmekte olduğunu görebiliriz. En çok alınan aksesuar türlerinden birisi olan vazo ev hanımlarının sık tercihleri arasında yer alıyor. Çeşitli tasarımlarıyla kendini gösteren vazolar insanların merakını cezbeder. Siz de insanların beğeneceği ev yapımı vazo üretebilirsiniz. Tahmini olarak bir vazonun üretim maliyeti dört ila on bir liraya gelmektedir. Fakat vazoların mağazalardaki satış fiyatlarına baktığımız zaman tutarların 120 liraya kadar çıktığını görebiliriz.

İçindekiler

Evde üretilen vazonun yapımı zor değildir. Birkaç deneme yaparak vazo üretiminin seri şekilde gerçekleşmesi mümkündür. Ürünlerinizin dekoratif biçimde tasarlanabilmesi için birçok ürün modeline bakmanız gerekecek. Birbirinden farklı modelden ilham alarak kendi ürünlerinizi çok şık biçimde üretebilirsiniz. Vazoların yapımı için internette bulunan videolardan yardım almanız tavsiye edilir.

Evde Vazo Nasıl Satılır?

Ürünlerin satışı internet çağında zannedildiğinden daha basittir. Birçok deneme sonrasında ürettiğiniz vazoları mantıklı bir satış stratejisi ile satarak ek gelir elde etmeyi hedefleyebilirsiniz. Satış stratejilerinden biri aksesuar satan mağazalarla anlaşmaktır. Mağaza ile komisyon karşılığında anlaşıp ürünlerin satılmasını sağlayabilirsiniz. Mağaza ürününüzü sattığında satış işlemi için komisyon ödemesini yaparsınız. Ayrıca internet siteleri üzerinde satış yapılabilir. Hem internet siteleri hem de ınstagram gibi sosyal medya hesaplarından satışlarınızı gerçekleştirmeniz oldukça kolay. Önemli olan karar vermek ve iş süreci için plan yapmaktır.


Yorum yapın