Evlere Dantel Örme İşi

Evlere Dantel Örme İşi

Unutulmuş ama bir o kadar da güzel adetlerimizden birisi olan dantel örtüler eskiye nazaran beğenenleri azalsa da hala genç kızların çeyizlerinde bir numarada durabilmektedir. Bayanların çoğu artık gerek çalışma hayatından gerekse de dantel örmenin stresindendir bilinmez dantel kullanımını azaltmıştır ki pek çoğu da gerçek anlamda dantel örtüleri sevmesine rağmen. O zamanda alternatif olarak önümüze çıkan sevdiğimiz göz nuru dantelleri başkasına ördürme fırsatıdır. Dışarıya dantel örme işi el işinden ek gelir sağlayan bayanlar için bir geçim kaynağı bile olabiliyorken hayranları içinde sahip olabilme fırsatını veriyor.

Oda takımlarından tül perdeye yatak örtüsünden masa örtüsüne kadar pek çok çeşidi olmakla birlikte bitiminden sonraki duruşundaki zarafeti hiçbir hazır üründe bulamazsınız. Eğer sizde dantelleri hem seviyor hem de örebiliyorsanız bu maharetinizi artık paraya dönüştürme fırsatını kaçırmadan yayınlanan çeşitli ek iş ilanları sayfalarından kendinize müşteriler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı sosyal medya hesaplarınız üzerinden de gruplara dâhil olarak el emeği göz nuru ürünlerinizi hem tanıtıp hem de satışını yapabilirsiniz.

Evde çalışarak para kazanma olarak değerlendirdiğimizde de alacağınız ücretler elbette ki emeğinizin karşılığı olacağı için içinizde rahat olarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Bir işe zaman ve emek harcamaksa esas nokta sizler el emeği ürünleri ile para kazanan bayanlar fazlası ile yapmaktasınız. Üretebiliyorken ve ürettikleriniz beğeniliyorken sizlerde neden başkaları gibi bu becerinizden kazanç sağlayamayasınız ki, bu tür evden satışlı ürünlerde internet ve sosyal medyanın payı inanamayacağınız kadar yüksektir. Ben dantel işini yaparım ama pazarlama kısmını yapamam diye korkuyorsanız da kolayı tek yapmanız gereken çeşitli site ve hesaplarınızda ürünlerinizin resmini paylaşmak olacaktır. Zamanla beğenileriniz artıkça size sipariş vermek isteyecek müşterileriniz de artacaktır tabi buna bağlı olarak da kazancınızda.

 


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
  • Bahar Yilmaz
    1 sene önce

    Izmir gaziemir

    8