Feke Ek İş Çorap Paketleme


Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Feke bölgesi doğası ve insanlarıyla dikkat çeken önemli yerlerden biridir. Feke ilçesinde ek iş olarak çorap paketleme yapılarak para kazanılabilir. Fazlaca iş fırsatı olan bu bölgede çorap paketleme işi kolaylığıyla evinize bereket getirebilirsiniz. Hayat şartlarının pahalı olduğu şu günlerde ek iş fırsatlarından yararlanarak hayatınızı maddi anlamda bir nebze de olsa rahatlatabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi kolay yapılan iş kollarından biridir. Çorap firmaları zaman konusunda tasarruf sağlamak istedikleri için evden çalışan elemana ihtiyaç duyabilmektedir.

Firmaların gönderdiği çoraplar verilen talimatlar doğrultusunda paketlenerek gönderimi yapılır. Paketleme sürecinde aynı tarz ve renkte olan çorap çeşitlerinin talep edilen sayıda yapılması önemlidir. Yapılan iş sayısı ve ayırdığınız zamana göre kazancınız değişiklik göstermektedir. Evde yapmanız gereken iş sorumluluklarını aksatmadığınız taktirde bu işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Ücretlendirme Nasıl Yapılır?

Çorap paketleme işi için ücretlendirme kilo durumuna göre yapılır. Paketlenen kiloya göre kazanç değişir. Ek gelir için yapılan çorap paketleme ile haftalık tahmini olarak üç yüz lira kazanabilirsiniz. Bu rakam paketlenen çorap kilo sayısıyla azalabilir ya da artabilir. Feke ek iş çorap paketleme için ilgili firmalarla irtibata geçerek bu işten kazanç sağlayabilirsiniz. Başvurunun yapılmasıyla bilgiler değerlendirilerek firma kendisine uygun olan elemanı seçecektir.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu
 • Sibel kılıç
  3 sene önce

  Istanbul pendik paketleme isi ariyorum

  22
 • Beyza Demirci
  3 sene önce

  Kocaeli körfez

  22
 • Ümit
  3 sene önce

  Ist paketleme işi yapmak istiyorum

  21
 • Zeynep
  3 sene önce

  Bingöl karliova

  23