Güncel Ek İş İlanları Evde Boncuk Dikme İşi


Evde ek iş ilanları ile birlikte evlerinde durmak zorunda olan pek çok bayan çalışma hayatına atılmakla birlikte kendileri ve aileleri için paralar kazanmaya başlamıştır. Özellikle bayanlar el becerisi gerektiren işlerde daha hızlı ve düzenli yapabildikleri için bu tür iş gruplarına yönelmektedir, işte sizlere alternatif olarak önerebileceğimiz başkaca bir iş türü de evinizde boncuk dikme ve işleme işidir. Takıdan kıyafetlere çantadan çeşitli eşyalarda süslemek amacı ile kullanılan dikme ve işleme işlemleri son dönemlerde büyük talep görmektedir.

Çeşitli atölyelerden gelinlik dikim mağazalarına kadar iş bulabilme imkânı geniş olan ek iş branşı boncuk dikme işi genel olarak süsleme işlemlerinde kullanılır. Sizde çevrenizde bulunan bu tür işletmeler ile gerekli görüşmeleri sağlayarak kendinize gelir sağlayabileceğiniz bir iş kapısı bulabilirsiniz. Bunun dışında internette yer alan güvenilir sitelerde bulunduğunuz illere göre ilan veren firmalar ile de iletişim kurularak iş bağlanması söz konusu olabilmektedir. Bir şeyleri dikme birleştirme işinde iyi olan kişileri arıyorsanız bayanlardan daha iyisini bulamazsınız, hem dikim konusunda iyi hem de çeşitli tasarımları yapabilme konusunda zevk sahibidirler.

Evde para kazanma adına günde birkaç saatinizi ayırarak sizlerde en azından kendi harçlıklarınızı çıkartmak istiyorsanız o halde gerekli araştırmaları yaptıktan sonra el becerinize ve sevdiğiniz iş çeşitlerine göz atarak dilediğinizi seçebilirsiniz. Yapılacak işin bulunması her ne kadar kolay gibi görünse de netice işlerinizi satabileceğiniz ya da adına çalışabileceğiniz birilerini bulmak için çaba sarf etmeniz gerekir ki iş bağlanması sonrasında da emek vermeniz gerekir. Unutmayın ki hiç kimse oturduğunuz yerde sizin neler yapabileceğinizi bilemez biraz girişimci ruhla sizlerde başarılı birer iş kadını olma yolunda adım adım ilerleyebilirsiniz ve tahmin bile edemeyeceğiniz paralar kazanabilirsiniz.

 


ETİKETLER


Ek İş Başvuru Formu
 • Zeynep Hatip
  1 sene önce

  İstanbul Kurtköy

  9
 • Zeynep Hatip
  1 sene önce

  Adım Zeynep Hatip 41 yaşındayım iki çocuk annesiyim. Dulum. Çocuklarım okuyor bu yüzden evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul Kurtköyde ikamet ediyorum

  9
 • Ayse
  1 sene önce

  Antalya muratpasa

  9
 • Melike
  1 sene önce

  Istanbul ümraniye

  9
 • Döndü
  1 sene önce

  Isparta

  9
 • Ebru
  3 sene önce

  Denizli

  16
 • Büket
  3 sene önce

  İstanbul Ataşehir

  16
 • Gül oral
  3 sene önce

  Adana

  16
 • Fatma Kıraç
  3 sene önce

  Şanlıurfa

  17
 • Funda coskun
  3 sene önce

  Kayseri .evde boncuk dikme işi, ‘taki yapma işi

  17
 • Munevver
  3 sene önce

  İstanbul Eyüp evde ek iş yapmak istiyorum her işi yaparım

  16