Hasır şapka örme işi ile haftada 350 TL kazanın

Hasır Şapka Örme İşi, haftalık 350 TL kazanabilirsiniz

Hasır şapka örme işi ile haftada 350 TL kazanabilirsiniz. Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2017 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Hasır Şapka Örme İşi, haftalık 350 TL kazanabilirsiniz

Hasır Şapka Örme İşi, haftalık 350 TL kazanabilirsiniz

Hasır Şapka Örme İşi, haftalık 350 TL kazanabilirsiniz

Evde hasır şapka örme ile gelirinizi katlayabilir ve ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Boş vakitlerinizi evde hasır şapka örme işi ile değerlendirerek sizde gelirinize, gelir katın. Son zamanlarda oldukça rövanşta olan evde hasır şapka örme işi tercih edilen evde ek iş alanında gösterilmekte. Ailenizle birlikte evde hasır şapka örme yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz. Çoğunlukla bayanların tercih ettiği ve rahatlıkla yaptığı ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatı sizi bekliyor. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi laiği ile yapacağınızı düşünüyorsanız şimdi aşağıda bulunan buton üzerinden başvurunuzu yapın, gelir sahibi olun. Güzel gelirler kazanacağınız evde evde hasır şapka örme işinde ayrıntılar ve başvuru aşaması aşağıdadır. Evde ek gelir sağlamak oldukça basit ve hiç bir zorluğu olmuyor. Oturduğunuz yerden rahatça paketleme işleri ve buna yakın benzeri işler yaparak evden para kazanabilirsiniz. Tarafınızdan alınan işin devamlılığı ise, size işi veren firma ile kendi aranızda oluyor. Alınan işleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ederseniz, işin devamlılığı ile epey pi ekstra gelir kaynağınız olur. Evden para kazanmak istiyor iseniz ekstra evde ek iş ilanlarına göz atıp alanınızı seçmeyi de unutmayın.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.Ek İş Başvuru Formu
 • handan çelen
  5 sene önce

  her türlü örgü işini yaparım teşekkürler

  24
 • Oya Karaege
  5 sene önce

  Ev de ek iş yapmak istiyorum. El işlerine zaten meraklıyım. Zamanımı değerlendirmek ve ek gelir sağlamak amacım.

  24