İstanbul Evde Ek İş İlanları


İstanbul ve çevresinde oturan ev hanımları, gençler, öğrenciler, emekliler!.. İstanbul Evde Ek İş İlanları sayesinde ek gelir elde imkânı azımsanamayacak rakamlarla evinize geliyor. Aile bütçenize katkıda bulunarak eşinize destek olmak, evinizin geçimini sağlamak, maddi ihtiyaçlarınızı karşılamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evlere ek iş veren firmalar çok çeşitli sektörlerde faaliyet göstermekte ve işe gitmek zorunda kalmadan gelir elde etmenin önünü açarak, yeteneklerinizi bile fırsata dönüştürmeyi başardı. Evde ek iş yaparak ayda ne kadar kazanabilirim sorusuna cevap arıyorsanız eğer, bu miktar yaptığınız üretimin miktarına göre 500 lira ile 2000 lira arasında değişiklik gösterecektir.

Evde Anahtarlık Yapımı

Hayal gücünüzü kullanarak yapabileceğiniz çeşitli modellerde anahtarlıklar sayesinde 1 ile 3 TL arasında ek gelir sağlayabilirsiniz. Bayanlar için canlı renkler, yaldızlı ve tüylü süslemeler, erkekler için daha uygun renkler ve sade süslemeler kullanarak orijinal tarzda seçenekler üretebilirsiniz.  Evde Ek İş veren firmalar için anahtarlık yapabileceğiniz gibi, yaptığınız farklı modellerde anahtarlıkları kendiniz de pazarlayabilirsiniz.

Evde Bebek Eşyası Süsleme

İstanbul Evde Ek İş İlanları arasında çok fazla ihtiyaç duyulan ve hanımların en çok tercih edilen işler arasında bebek eşyası süsleme işi yer almaktadır. Çok zevkli alacağınız ve yetenekleriniz doğrultusunda yüksek miktarlarda ek kazanç sağlayabileceğiniz bu üretim çeşidi ile işi veren firmanın istediği boncuk ve kurdele türü süslemeler yapabileceğiniz gibi, kendi tasarımlarınızı gerçekleştirerek süslediğiniz bebek eşyalarını kendiniz de satabilirsiniz.

Evde Mandal Montajı

Ev hanımlarının ve erkeklerin birlikte yapabileceği bir diğer ek kazanç fırsatını mandal montajı yaparak elde edebilirsiniz. Mandal montajı için parçalar dağınık olarak ve montaj makinası işveren firma tarafından size gönderilerek parçaları muntazam ve seri olarak birleştirmeniz istenecektir. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu Evde Ek İş seçeneği sizi tatmin edecek ölçüde ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır.

İstanbul Evde Ek İş İlanları veren firmalar sayesinde geçiminizi sağlamanız, aile bütçesine katkıda bulunmanız, ihtiyaçlarınızı karşılamanız için fırsatları hiç vakit kaybetmeden değerlendirerek kazaca dönüştürmek artık çok kolay.Ek İş Başvuru Formu
 • Fuat
  2 sene önce

  Katlama, paketleme, montaj, gibi evde yapabileceğim, iş arıyorum..

  17
 • Enis
  2 sene önce

  İstanbul

  18
 • Esra
  2 sene önce

  İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy, evde ek iş arıyorum ne üzerine olduğu çok önemli değil tabi paketleme önceliğim, yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  17
 • Müzeyyen saltuklu
  2 sene önce

  Istanbul esenkent plastik bardak paketleme işi cabin dönüş yapabilirseniz memnun oluruz

  17
 • İsmail
  2 sene önce

  İstanbul güngören bu işi yapmak istiyorum

  16
 • Mihriban
  2 sene önce

  ISTANBUL KAGITHANE

  küçük bebeğim olduğu için tam zamanlı işişlerde çalışamıyorum lütfen bu ise çok ihtiyacım var.

  16
 • Kemal
  2 sene önce

  Kağıthane/ ist

  17