Kullanım Amacı

Sitemizin kuruluş amacı internette ve yaşadığınız her yer de tamamı ile sizlere en doğru ve en hızlı şekilde hizmet etmektedir. Birbirinden farklı firmaların evlere ek iş vermesi ev hanımlarını , işsizleri veya ek iş , ek gelir kazanmak isteyenleri sevindiriyor. Kim ailesine evine katkıda bulunmak istemez ? Bizde sizlere daha hızlı ve daha kolay evde ek iş bulabilmeniz için www.evdeekisilanlar.com ‘ da evde ek iş ilanlarını bulunduruyoruz. Bu ilanlara la sizleri buluşturuyoruz. Sitemiz bir aracı olarak sizlere ek iş fırsatlarını gösteriyor ve başvuru yapmanıza olanak tanıyor. Sitemiz asla firmalar ile yaşadığınız veya firmaların sizinle yaşadıkları sorunları kesinlikle kabul etmez. Sitemizin içerikleri asla izinsiz kopya edilip çoğaltılamaz. Sitemiz üzerinde bulunan yorumlar tamamı ile yorumu yapan sahiplerine aittir.

  • Hizmetler konusunda sizlere sunulanlar tüm politikaya uygun birer ziyaretçi olmak zorundasınızdır.
  • Sizlere sunulan bilgileri ve sunulan yorum alanlarında argo kelimeler asla kullanmayınız.
  • Argo kelime kullanan kişiler tespit edilip kesinlikle sistem tarafından yasaklanacaktır.
  • Sadece ziyaretçilere sunulan arayüz ve talimatları dışında başka bir alana erişmeye kesinlikle çalışmayınız.
  • Şartlarımıza veya politikalarımıza uymayanlar ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size Hizmet sunmayı askıya alabilir veya tamamı ile durdurabiliriz.
  • Evdeekisilanlar.com kullanıcıları ile asla irtibat halinde olmaz. Hiç bir şekilde sizden para talep etmez.

Evdeekisilanlar.com internet sitesi ek iş vermez. Sadece ek iş veren firmaların ilanlarını yayınlar ve buralara başvuru yapmanıza olanak tanıyarak sesinizi duyurmanıza yardımcı olur.