Sultangazi Evlere İş Veren Yerler


Sultangazi Evlere İş Verilir

Evde ek iş yaparak para kazanmak tahmin edildiğinden çok daha kolay. Tesbih dizme işi, komposto yapma işi, telefon kılıfı süsleme işi gibi birçok iş fikri sayesinde para kazanılabilir. İşinizden arta kalan zamanlarda ve yahut da boş günlerinizde bahsi geçen iş fikirlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un Sultangazi ilçesi ek iş konusunda önemli bir başarıya sahip olduğu için Sultangazi’de yaşayanlar bu iş fikirleriyle kazanç elde edebilir.

Telefon Kılıfı Süsleme

Son yılların en önemli iletişim araçlarından biri halline dönüşen telefonlar insan hayatında olmazsa olmaz eşyalar arasında yer alır. Telefonu uzun yıllar kullanabilmek için koruyucu cam ve telefon kılıflarının kullanımı tercih edilmektedir. Telefon kılıflarını daha özel ve güzel hale getirerek insanlara satabilirsiniz. Bir nevi hobi olarak yapacağınız telefon kılıfı süsleme işi sayesinde ek gelir kapısı açabilirsiniz.

Tesbih Dizme İşi

Tesbih boncukları özel iplere dizilir. Bu şekilde boş zamanlarınızı paraya dönüştürüp değerli hale getirebilirsiniz. Ek gelir elde etmek için tesbih dizme işini kullanabilir ve yaptığınız tesbihleri ise tuhafiyelerde satabilirsiniz.

Komposto İşi

Lezzetli yiyecek türlerinden biri olarak karşımıza çıkan komposto, iş olarak yapılmakta ve karşılığında para kazanılmaktadır. Lokanta, esnaf gibi alanlara komposto satabilirsiniz. Ayrıca etrafınızdaki insanlara komposto sevip sevmediklerini sorarsanız komposto işinin reklamını doğal şekilde yapmış olursunuz. Bu iş zahmetli de olsa gelir elde etmek istiyorsanız deneyimleyebilirsiniz.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Ek İş Başvuru Formu