Suni Balık yemi Paketleme İşi


Evde ek iş yaparak binlerce tl kazanan insanlar olduğunu biliyoruz, her nedense bu şahıslar evde iş olanağı konusu ile ilgili yakınındakilere pek yardımcı olmazlar. Genellikle bu sene ek iş ilanları 2018 amacıyla gerektiğince dinamik geçecektir. Sizlerde yalnızca evde ek iş yapanları izlemek yerine bu sektörde yerinizi alabilmek amacıyla bu şahıslardan bir beklentiniz olmasın, zira onlar evde iş olanağının kendilerinden alınıp sizlere verileceği düşüncesiyle sizlere yardımcı olmayacaklardır. Hatta bu evde işi büyük bir saklılık ortamında yaparlar ki evde iş imkânına sahip olduktan sonra aynı şeyi sizde yapacaksınız.

Sizlere en güncel evde ek iş fikirleri ile yardımcı olmaya çalışıyoruz, piyasada ki yeni iş fikirleri sizin amacıyla büyük bir fırsattır ve bu fırsattan herkesten evvelce haberdar olmak sizi evde iş sahibi olma konusu ile ilgili bir ismim öne geçirecektir. Yalnız unutmayınız ki bizler sizlere ek iş fikirlerini sunuyoruz yani sizlere direk olarak evde iş olanağı sağlayamıyoruz. Fakat sizlere bu işlere müracaat yapmanız amacıyla imkanlar oluşturuyoruz, böylece sizi eve ek iş veren firmalar ile buluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzdendir ki sıksık olarak facebook sayfamızdan ek iş ilanlarını paylaşmanızı istiyoruz, bunu nedeni paylaştığınız her ek iş fırsatı, o işi yaptırmak isteyen firmaların ilgisini çekmektedir. Evlere iş veren firmalarda genellikle iş vermek istedikleri şahıslari sosyal medya ya da bu site gibi siteler üzerinden ararlar ki onlarda ücretli iş ilanı sunan yerlere komisyon parası ödemek istemezler. Bu halde gerçekleştireceğiniz çok kolay şeylerdir müracaatnuz buradan oluşturun ve ilanı sosyal medya hesabınız üzerinden paylaşın.

Evde iş olanağı: Suni Balık Yemi Paketleme işi Nasıl Yapılır?

Genellikle balık avlama sezonundayız ve bir çok amatör balıkçı yapay balıklar ile balık avlamak peşindedir. Bu düzmece balıklar ise gerektiğince revaçta ve geniş bir kullanım kısmına sahiptir. Daha evvelceki konularda bahsettiğim gibi şayet paketlenecek nesnenin kullanım kısmı geniş bir kitleye hitap ediyorsa o ek işe sahip olmanız daha kolay olacaktır. Bu düzmece balıklar genellikle 5 cm büyüklüğünde ve fosforlu olur ki canlı balıkların ilgisini çeksin.

Sizlerin burada gerçekleştireceği iş bu düzmece balık yemlerini paketleyerek satışa hazır duruma getirmektir. Başvuru ardından sizinle iletişime geçecek olan evlere iş veren firma, düzmece balıkları çuvallar ile kapınıza kadar getirecek, size ilaveten bu düzmece balıkları paketlemede kullanılacak olan kilitli poşetleri de teslim edecekler ve her poşete ne kadar yapay balık koyacağınızı, işin ne vakit teslim edileceğini, iş sonucunda ne kadar ücret alacağınızı ve ilgi etmeniz gereken noktaları anlatacaklar. İş veren firmanın istekleri konusu ile ilgili evde iş yapacaksınız.

Bu ek iş ilanında ilgi etmeniz gerekli olanlar ise firma sizden her paket amacıyla kaç düzmece balık yemi koymanızı istedi ise o sayıda balığı poşete koymak ağzını sıkıca kapatmak, hangi tarihte teslim etmenizi istedi ise o tarihte teslim etmek ve muhakkak düzmece balıklara zarar vermemek gibi şartları bulunmaktadır ki esasen bu şartlar bütün evde paketleme işi ilanları amacıyla geçerlidir. Eğer evde yapay balık paketleme işini layıkıyla yaparsanız bu firmalar iş teslimi esnasında 2000 TL gibi bir ücret ödeyeceklerdir. Tabi bu ücreti alabilmek amacıyla işi zarar vermeyen ve kusursuz yapmanız gerekmektedir.

Evde iş olanağı: Suni Balık Yemi Paketleme işi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Eve ek iş veren firmalar bilhassa bu iş amacıyla ev hanımları ve öğrencileri tercih ederler, tabi evde boş vakitı olan herkes ek iş ilanlarına müracaat yapabilir. Eğer sizlerde evde ek iş gerçekleştirme ve aile bütçenize katkıda bulunmak istiyor ve yukarıda tespit edilen evde paketleme işi şartları size uyuyorsa sitemizde ki ek iş müracaat formu üzerinden müracaat yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra bir müddet firmaların sizlere geri dönüşünü beklemek mecburiyetinde kalıyorsunuz ki bu bekleme süresinin bizimle bir alakası yoktur. Bu firmalar bazı durumlarda bir günde bazı durumlardade bir ayda geri dönüş sağlayabilmektedirler. Bu hususta ki anlayışınız amacıyla teşekkür ederiz.

Unutmayın evde ek iş gerçekleştirme bulunmaz bir fırsattır ve işi gerçekleştirme gerektiğince kolaydır, zor olan ise beklemek ve işe sahip olmaktır.


“Suni Balık yemi Paketleme İşi” üzerine 6 yorum

 1. İstanbul Sancaktepe de oturuyorum. Evde suni balık yemi paketleme işini istenilen zamanda teslim edebilirim. Ekibimde hazır. Lütfen dönüş rica ederim.

  Cevapla
 2. merhaba,
  İstanbul beyoğlu’nda ikamet etmekteyim.
  ilanınızdaki işi eşim ile birlikte yapmak istiyorum.
  iyi çalışmalar

  Cevapla
 3. SELAMÜN ALEYKÜM. İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR…LÜTFEN BANA DÖNERSENİZ MİNNETTAR KALIRIM HER DAİM DUA’LARIM SİZİNLE….
  BEN
  EDİRNE MERKEZ. YILDIRIM SEMTİN DE İKAMET EDİYORUM…

  Cevapla

Yorum yapın