T-shirt Tasarla Para Kazan


Para Kazanmak İçin Ne Satabilirim?

Her geçen gün hızla artmakta olan t-shirt kullanımı yeni bir pazar alanı oluşturmaktadır. Modanın sık aralıklarla değişmesi sektörün de yenilenmesine katkı sağlar. Hal böyle olunca girişimci kişiler bu durumu avantaja dönüştürerek yüksek paralar kazanmayı hedefleyebilmektedir. İlgi çekici tasarım fikirleri olanlar sektör içinde hızla yükselebildiği için para kazanmak zannedildiğinden daha kolay bir hale gelir. Birbirinden çeşitli tasarım t-shirtleri oluşturacağına inanan kişi tişört satarak para kazanmayı deneyimleyebilir.

Tişört Basıp Satmak

Tişört satma fikrini benimseyen ve bu işi yapmaya karar veren bireylerin ilk olarak baskı makinesi alması gerekmektedir. Baskı makinesine bütçesi olmayan kişi ise baskı yapan bir firmayla anlaşma yaparak istediği tasarımları bastırabilir. Baskı makinesi için belirli bir oranda sermaye gerekir. Dolayısı ile ilk aşamada güvenilir bir firmayla anlaşma yapmak daha mantıklı olacaktır. Son moda trend ürünleri takip eden ve becerisi olan kişinin bu sektörden para kazanması kaçınılmazdır.

Nasıl Yapılır?

İlk olarak tişörtlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var. Bu duruma istinaden orta kalitedeki bir tişört fiyatının ortalama altı ila yedi liraya geldiğini söyleyebiliriz. 6 ila 7 liraya alınan tişörtler 30 ila 40 lira gibi bir tutarda alıcı ile buluşturulur. Tişört tasarımı yapacak olan kişinin kesinlikle modayı takip etmesi gerekir. Tişörtleri tasarlayabilmek için baskı makinesine çizim ve yahut da fotoğraf verilir. İşe yeni başlayanlar ilk başlarda fazla oranda baskı yapmamalı ve sipariş durumuna göre tişört sayısını belirlemelidir. Tasarlanan ürünler mağaza, sosyal medya, toplu satış siteleri, online perakende satış siteleri gibi mecralarda satışa sunulabilmektedir.


Yorum yapın